חג הפסח למשתחררים

שלום לכל חברי פורטל \"עזרה למשתחרר\" רצינו לכתוב מאמר בנושא חג הפסח העמוס והגדוש כדי לעשות קצת סדר וארגון בסדרי העדיפויות שלכם ולעדכן אתכם בדברים החדשים הקשורים ורלוונטיים אליכם, אז בואו נתחיל? להמשך קריאה »

3,863 צפיות

חג הפסח הינו חג ארוך וגדול שפותח לכם המשתחררים הרבה מאוד אפשרויות פיתוח וצמיחה, כן כן גם לחיילים שעכשיו השתחררו או כאלו שממש בקרוב משתחררים וגם לוותיקים ביניכם.

לאחר חג פסח חברות גדולות אשר נחשבות לחברות \"עוסק מועדף\" פותחות את שעריהן במסות גדולות לגיוס עובדים צעירים וחדשים, הייתרון הוא שבגיוסים אלו התנאים הרבה יותר טובים ובהם אתם יכולים להתברג דיי בקלות.

שימו לב כי עבודה \"מועדפת\" הינה תלויה בסוג העבודה, בגובה המשכורת ובתנאי המעסיק אותו אתם מקבלים וחשוב לנו לספק לכם את המידע הנכון והמדויק אודות כל סוגי העבודות המועדפות, אז בואו נתחיל :

1. עבודה מועדפת למשתחררים עד שנה - משוחררים יקרים, שימו לב כי אם עדיין לא מלאה לכם שנה מלאה מהשחרור שלכם תוכלו להתחיל לעבוד בכל עבודה מועדפת מוגדרת בעסק פרטי או ברשת המוכרת כ\"עוסק מועדף\" ללא כל צורך בהבאת אישורים או תנאים מקדימים, פשוט להתחיל לעבוד ולצבור ימים לקראת קבלת פקדון העבודה המועדפת, שימו לב כי אתם מחוייבים לעבוד 6 חודשי עבודה מלאים במשכורת של מינימום ועד 5,000 ש\"ח.

עוד נקודה חשובה שיש לציין, לכל החברים שעובדים בחקלאות ובמפעלים כגון מפעלי טקסטיל אתם מחוייבים אך ורק ל 4 חודשי עבודה בכדי לקבל את המענק, הסיבה היא די פשוטה שהמדינה מאוד מעודדת עבודה בחקלאות ובמפעלים אלו בקרב הצעירים למטרה אחת ברורה – שיראו קצת יותר מוצרים ושירותים תוצרת \"כחול לבן\" הכוונה למדינת ישראל.

2. עבודה מועדפת למשתחררים לאחר שנה - משתחררים יקרים שימו לב כי טעות נפוצה נמצאת בקרב החיילים המשוחררים והמשתחררים, זה נכון אתם באמת רשאים לממש את \"שובר\" העבודה המועדפת במשך שנתיים מרגע שחרורחם מצה\"ל אבל במידה ועברה שנה ואתם מתחילים את העבודה רק לאחר השנה הזו אתם תצטרכו לדאוג כי אתם זכאים ל \"דמי ביטוח לאומי\", את הזכאות הזו ניתן לקבל ב 2 דרכים

האחת - עבודה במשך 6 חודשים רצופים במקום עבודה לא משנה איזה הכולל תלושי משכורת + מכתב פיטורין.

השניה - עבודה במשך 12 חודשים כלומר 12 תלושי משכורת ב 18 החודשים האחרונים

אחרי שעשינו קצת סדר בעניין העבודה המועדפת שזה הנושא המרכזי עליו אנו מקבלים הרבה מאוד שאלות היינו רוצים לאחל לכל גולשי \"עזרה למשתחרר\" חג פסח שמח וכשר לכם ולבני משפחתכם.

חג מלא מצות עם שוקולד בילויים פריחה ואהבה, זיכרו כי אנו ב\"עזרה למשתחרר\" זמינים תמיד לבעיות, שאלות, פניות ועושים את מירב המאמצים בכדי לסדר ולארגן אתכם בדרככם החדשה, שימו לב כי ארגון \"עזרה למשתחרר\" הינו ארגון העוזר לחיילים משוחררים ללא כל תשלום.

לכבוד חג הפסח ארגון \"עזרה למשתחרר\" סגר עבורכם מספר מתנות והטבות יחודיות ומוגבלות בזמן.

לימודי שוק ההון בהטבה מטורפת לחברי פורטל \"עזרה למשתחרר\" לפרטים לחץ כאן.*מוגבל ל 15 הראשונים*

בואו לקבל מתנה לחג הטבה בביטוח לרכב לנהג חדש\\צעיר *מוגבל ל 30 הראשונים*

קורס ברמנים במבצע יחודי נותרו מספר מקומות לקורס בלבד