ככה מקבלים הכוונה לחיילים משוחררים! קבל עכשיו חינם

המעבר מהשירות הסדיר לאזרחות הוא לא תמיד פשוט ולא מעט מוצאים את עצמם עם המון שאלות, תהיות ולעתים אפילו קשיי … להמשך קריאה »

2,727 צפיות

המעבר מהשירות הסדיר לאזרחות הוא לא תמיד פשוט ולא מעט מוצאים את עצמם עם המון שאלות, תהיות ולעתים אפילו קשיי הסתגלות ובהרבה מקרים לא תמיד מודעים לזכויותיהם ולעזרה שמוצעת להם. פורטל עזרה למשתחרר מספק ייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים, עצות, טיפים, תשובות והטבות, אתם מוזמנים ליהנות מהסיוע ולצאת אל הדרך מוכנים כמה שרק אפשר.

עומדים לסיים את שירותכם? אתם כבר חיילים משוחררים?

בין אם נותרו לכם עוד כמה חודשים לסיום השירות, בין אם סיימתם אותו זה עתה ובין אם עבר זמן מה מאז, לא מזיק לדעת ולקבל כמה שיותר אינפורמציה בנושא. כי כמו שלצבא יש חוקים משלו, כך גם בחיי האזרחות, החוקים אולי שונים, יש מן הסתם יותר חופש לעשות מה שרוצים ובוחרים אבל יש גם המון דברים שכדאי לדעת כדי להתנהל בצורה נבונה.

וזה לא משנה אם אתם מעוניינים לצאת לטיול ארוך, להתחיל לעבוד בעבודה מועדפת או לא, בארץ או בחו\"ל, להתחיל ללמוד במכללה או באוניברסיטה, להשלים בגרויות או לעשות פסיכומטרי וכן הלאה. וודאי יש לא מעט עובדות שאתם לא מודעים אליהן ולא מעט הסברים ועצות שאתם יכולים לקבל שיהפכו הכל לפשוט וקל יותר על ידי קבלת הכוונה מקצועית לחיילים משוחררים.

לאן ניתן לפנות לקבלת הכוונה לחיילים משוחררים?

יש כל מיני ארגונים שמטרתם לספק אינפורמציה וסיוע, אז קודם ישנה היחידה להכוונת חיילים משוחררים (שנוטים לעתים לכנות אותה בטעות האגודה לחיילים משוחררים), מדובר ביחידה שהוקמה על ידי צה\"ל ומספקת עזרה במגוון תחומים, החל מתעסוקה וכלה בלימודים ועוד. קיימות ארבע לשכות מרכזיות ברחבי הארץ והן מציעות המון מידע על מבחר נושאים, ביניהם – תעסוקה, עבודה מועדפת, תנאי קבלת המענק, מיזמים, פרויקטים מיוחדים, הטבות ועוד.

אך מלבד האפשרות הזו ניתן גם לקבל הכוונה לחיילים משוחררים בדרך פשוטה יותר וללא כל מאמץ, באינטרנט, פה באתר שלפניכם. הפורטל מנוהל בידי אנשי מקצוע מנוסים, הוא מעודכן ביותר ומציע לכם מגוון שירותים, ללא כל תשלום כמובן -

פורום מוצלח העוסק במגוון נושאים, מכיל תוכן רב ומאמרים, בו אפשר להתעדכן, לחלוק, לשאול ולקבל מענה וייעוץ.

טפסים המזמינים כל חייל משוחרר להשאיר פרטים וקבלת הצעות עבודה או אינפורמציה על לימודים.

קטגורית \"התקל ואתגר את המומחה\" בה תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מקצועי.

כתבות ומאמרים מעשירים על כל מה שמעניין חיילים משוחררים.

אפשרות לקבלת ניוזלטר ישירות לכתובת המייל שלכם.

הטבות מיוחדות לנרשמים ולעושים לייק בפייסבוק.

מחשבון פיקדון / מענק מתקדם ונוח לשימוש.

חייל משוחרר? אל תהסס לפנות אלינו ולהיעזר בנו

כמו שכבר נאמר קודם, מדובר בתקופת שלא לכולם היא קלה, בהסתגלות לחיים מחוץ לצבא אחרי כמה שנים שבהן הכל היה ברור, מוגדר, מסודר ומדויק. המציאות שמחכה לכם היא אולי קצת מרתיעה ואפילו מעוררת מעט לחץ, אך מצד שני היא משמחת ומרגשת, יש לכם אפשרות והזדמנות לעשות כל מה שאתם רוצים ואיך שאתם רוצים, בלי פקודות ובלי מפקדים. בעצמכם וכרצונכם.

אז אם אתה או את מחפשים הכוונה לחיילים משוחררים, אם חשוב לכם להיוועץ, להתוודע אל האפשרויות שעומדות בפניכם, לקבל פרטים אודות הזכויות שלכם, מידע או הסברים על האופציות שלכם לעתיד. על לימודים או על טיולים, תעסוקה בארץ או מחוצה לה, עבודות מועדפות, מענקים ופיקדונות, מס הכנסה או ביטוח לאומי ועוד.

זה המקום, זו הכתובת, אתר אחד שמכסה את הכל, נוח וקל לשימוש, לא עולה לכם אגורה ואינכם צריכים לעשות דבר מלבד להסתייע בשירות, הפורטל הוקם למענכם מתוך רצון להעניק עזרה ללא תמורה לכל מי שזקוק לה או מעוניין בה, שיהיה בהצלחה.