אז מה זה בעצם אתר בהצדעה?

שלום לכל קוראי המאמר ולילה טוב, אנו מקבלים המון פניות ביום בנוגע לאתר \"בהצדעה\" עבור חיילים משוחררים בכבוד ועבור משרתי … להמשך קריאה »

6,116 צפיות

שלום לכל קוראי המאמר ולילה טוב, אנו מקבלים המון פניות ביום בנוגע לאתר \"בהצדעה\" עבור חיילים משוחררים בכבוד ועבור משרתי מילואים פעילים, שאלות כמו האם האתר בטוח? מה זה בעצם נותן לחיילים? האם זו לא עבודה בעיניים? איך משתמשים? מה עושים? אילו מוצרים? וכמובן שאלת השאלות \"אם אני לא משתחרר בכבוד אני לא יכול להשתמש באתר?\" אז באמת החלטנו להכין מאמר מסודר בנושא ולתת לכם את כל המידע הדרוש לכם, שנתחיל?

מהו אתר בהצדעה? :

אתר בהצדעה הוא בעצם פורטל שהוקם ע\"י משרד הבטחון במטרה \"להקל\" על הכיס של החייל המשוחרר, בעצם דרך האתר חיילים משתחררים יוכלו לקבל הטבות מיוחדות אך ורק להם במחירים שאמורים להיות זולים מהשוק הקיים.

אל האתר ניתן להיכנס באמצעות תעודת זהות או לחלופין מספר אישי וסיסמה אישית, את פרטים אלו מקבלים דרך הקרן להכוונת חיילים משוחררים או לחלופין ביום השחרור, לאתר יוכלו להיכנס אך ורק חיילים וחיילות שהשתחררו משירות צבאי וזכו לקבל את התואר \"משתחרר בכבוד\".

מהו משתחרר בכבוד?

נשאלת השאלה \"מהו משתחרר בכבוד בכלל?\" התשובה היא דיי פשוטה, הצבא מחלק את החיילים המשוחררים ל 2 חלקים – משתחררים בכבוד ומשתחררים, החיילים אשר השתחררו בכבוד פשוטו כמשעמו במהלך שירותם הצבאי לא נשפטו בבית דין צבאי על עבירות חמורות או ישבו בכלא צבאי, החיילים הרגילים כן נשפטו בבית דין צבאי או לחלופין ישבו בכלא צבאי, זהו ההבדל ביניהם.

אם אני \"משתחרר\" אני לא יכול להשתמש באתר?

שימו לב כי זו שאלה מאוד טובה שנשאלת די הרבה, התשובה היא גם די פשוטה וקלילה, ברמת העקרון אם אתם לא \"משתחררים בכבוד\" אתר בהצדעה לא יאפשר לכם כניסה למערכת, מה שכן ניתן לעשות זה לפנות ליחידה להכוונת חיילים משוחררים ובעצם דרכם לבקש אישור מיוחד להשתמש באתר, הדבר כרוך בדרך לא פשוטה כמו שאתם מכירים את הצבא ובאישור אישי ממשרד הביטחון, שימו לב כי ישנה אלטרנטיבה אחרת, במידה ויש לכם חברה או חבר שאכן השתחררו בכבוד תוכלו להזמין את המוצר דרכם אך המוצר יהיה חייב להיות רשום על שמם ובכדי להמנע מאי נעימויות כדאי שהם באמת יצטרכו אותו ושלא תנסו לעשות מניפולציה על מערכת בהצדעה.

אתר בהצדעה, מה הוא מציע לי ?

אתר בהצדעה מציע \"דילים\" המיועדים לחיילים וחיילות משתחררים, הדילים ממותגים תחת הקונספט העיקרי של מוצרים טובים במחיר מתאים לכל חייל משוחרר ומרושש, הרעיון המרכזי של האתר הוא בעצם שיתוף פעולה מרכזי וגדול בין חברות גדולות בארץ על מנת לספק מחירים גמישים וריאלים המתאימים לכל חייל או חיילת משוחררים, אם הם באמת מצליחים ליישם את זה, אני לא כזה בטוח.

ישנם פעמים שעולים דילים מאוד משתלמים כמו נופש זוגי לסוף שבוע רומנטי עם החברה ב 450 ש\"ח בלבד וישנם פעמים כי עולים דילים של ארוחה זוגית ב 200 ש\"ח שזה בעצם אותו מחיר שתשלמו בפועל, לעיתים אולי יותר יקר, המלצה שלנו, פשוט בידקו את הדילים והשוו מחירים עם המקור, במידה וכן הדיל משתלם אז רוצו על זה ותרכשו.

איך בעצם רוכשים?

לאחר התחברות למערכת בהצדעה, המערכת תזהה אתכם ע\"פ הפרטים שהזנתם ותאפשר לכם רכישה חופשית באתר, לאחר מכן לוחצים על הפריט, מוצר או שירות שאותו תרצו לרכוש ופשוט מזמינים אותו באמצעות הכנסת פרטי כרטיס אשראי, שימו לב כי אמצעי התשלום הם ויזה ומסטרקארד, במידה והסתבכתם או שאתם חוששים לשלום חשבון הבנק שלכם, תוכלו לפנות בטופס יצירת קשר המצוי באתר לקבלת עזרה או ייעוץ.

לסיכום:

אתר בהצדעה באמת עומד בהבטחתו ואכן הכניס קונספט חדש לחיי החיילים המשוחררים אך כדאי תמיד להיות עם הרגל על הקרקע והיד עמוק בכיס ולא ישר לשלוף כי זה \"נראה זול\", יש לבדוק לחקור ולקבל את כל המידע הדרוש, אנו היינו ממליצים מאוד להשתמש באתר לצרוכי ארוחות זוגיות, נופשים וכרטיסים להופעות זמר או סטאנדאפ, באופן כללי, אתר בהצדעה הוא אחלה.

אז יאללה אחרי שחפרנו קצת תוכלו באמת לקלוט את כל המידע הדרוש, בתחתית העמוד צירפנו לכם הטבות יחודיות ובלעדיות לזמן מוגבל מבית \"עזרה למשתחרר\", את ההצעות שלנו תוכלו גם כן לבדוק ולראות שההצעות באמת תקפות ומתאימות לכל כיס, אל תהססו פשוט היכנסו (:

 

 רשימת ההטבות הבלעדיות, *מלאי מוגבל* :

אוהב לרקוד? לשתות? בוא לשלב את זה עם כסף, קורס ברמנים במבצע מטורף!

למה להיות שכיר אם אפשר לעשות אחלה כסף בתור עצמאי? היכנסו עכשיו!

קיץ, ים שמש, תמיד רצית לרכב על אופנוע ים ולא יכלת? הטבה בלעדית לרשיון מהיר היכנסו עכשיו!

אל תתן לכסף שלך לגסוס בבנק, תן לכסף שלך לעשות כסף!

קורס אנגלית בהטבה בלעדית *מקומות בודדים נותרו* לקבלת ההטבה לחצו עכשיו!

לכניסה לאתר בהצדעה לחצו כאן !