קורס צניחה חופשית

עולם הספורט האתגרי בישראל צובר מידי שנה יותר ויותר אוהדים, כשהחוויות והריגושים שמעניק לא ניתנים לתיאור במילים. כיום, ניתן למצוא … להמשך קריאה »

2,177 צפיות

עולם הספורט האתגרי בישראל צובר מידי שנה יותר ויותר אוהדים, כשהחוויות והריגושים שמעניק לא ניתנים לתיאור במילים.

\"\"

כיום, ניתן למצוא שורה רחבה של סוגי ספורט אקסטרים מאתגרים ומרתקים במיוחד, כשאחד האהובים ביותר מביניהם, הוא ללא ספק ספורט הצניחה, בייחוד צניחה חופשית. בכדי להפוך את החלום למציאות, פונים רבים מחובבי ספורט הצניחה החופשית לקורס הכשרה ייעודי בדרגות שונות, המכונה \"קורס צניחה חופשית\".

מה לומדים בקורס צניחה חופשית?

במהלך קורס צניחה חופשית מקבלים החניכים את כל הידע והאלמנטים הדרושים לביצוע צניחה חופשית באופן הבטיחותי והמהנה ביותר. ראשית, מתמקד הקורס בפן העיוני, כשמקנה לחניכיו את כלל יסודות וכללי הצניחה החופשית, תוך תרגולים יבשים ובחינות עיוניות בנושא. לאחר קבלת הבסיס העיוני, ניתן לעבור לפן המעשי בקורס, כשניתן לגעת בחלום ולבצע צניחות תרגול בליווי מדריך צניחה מקצועי.

מה מקנה קורס צניחה חופשית לחניכיו?

המטרה המרכזית בקורס צניחה חופשית, מלבד הגשמת החלום והחוויה האתגרית הנפלאה, היא קבלת רישיון צניחה, שיאפשר בהמשך למצטיינים ולמתמידים לערוך צניחה חופשית באופן עצמאי, מבלי הצורך להיעזר בשירותיו של מדריך צניחה. כמו כן, לאחר מספר צניחות באופן עצמאי, הופך רישיון הצניחה חופשית לבינלאומי, כשמאפשר לערוך צניחה חופשית גם מחוץ לגבולות המדינה.  כתוצאה מכך, ניתן להפוך את האהבה למקצועות הצניחה למוחשית עוד יותר, כשישנה אפשרות לערוך צניחה חופשית על בסיס קבוע, ובכך להגביר את העוצמה של החוויה במידה ניכרת.

היכן ניתן לערוך קורס צניחה חופשית?

בכדי להפוך את חלום הצניחה החופשית למציאותי ומוחשי יותר, קיימים כיום ברחבי הארץ שני בתי ספר פופולאריים ללימוד מקצועות הצניחה השונים, כשהאחד ממוקם בקרבת חוף הבונים, בניגוד לאחר המצוי באזור שדה תימן. רישום לאחד משני בתי הספר הללו, יספק לכם את כל הכלים והידע הדרוש להגשמת חלום הצניחה החופשית באופן הטוב ביותר.

דגשי בטיחות לפני שניגשים לקורס צניחה חופשית

הדגש הראשון שיש לעמוד עליו לפני שמחליטים לגשת לקורס צניחה, הוא האם המועמד כשיר לקורס מבחינה בריאותית, פרט שניתן לברר בפגישת התייעצות עם רופא המשפחה. בנוסף, כשמדובר בילדים מתחת לגיל 18, ההרשמה לקורס מותנית באישורו של אחד מן ההורים. כמו כן, רצוי להגיע לצניחות צלולים וערניים, דבר שיגביר את מהירות התגובה במידה ונקלעים למצב חירום או לקושי מסוים במהלך הצניחה.