קורס פיתוח תוכנה

ההתקדמות הטכנולוגית בעולם, בה ניתן להרגיש מידי יום, נזקפת רבות לעולם ההייטק, המציג בפנינו פיתוחים מתקדמים ומתוחכמים בכל עת. תחום … להמשך קריאה »

1,858 צפיות

ההתקדמות הטכנולוגית בעולם, בה ניתן להרגיש מידי יום, נזקפת רבות לעולם ההייטק, המציג בפנינו פיתוחים מתקדמים ומתוחכמים בכל עת. תחום המחשוב והתוכנה, הוא ללא ספק המובחר שבמקצועות ההייטק, המאפשר הרשמה למגוון מסלולי לימוד אטרקטיביים, המכשירים את דור ההייטק של המחר.

\"\"

בין מסלולי הלימוד השונים, ניתן למצוא שורה של קורסי הכשרה בתחום המחשוב, כשאחד הקורסים המוצלחים ביותר של השנים האחרונות, הוא קורס פיתוח תוכנה.

 מהם מסלולי הלימוד המוצעים במסגרת קורס פיתוח תוכנה?

קורס פיתוח תוכנה, פותח את שעריו להרשמה במגוון מסלולי לימוד ייחודים, לרבות פיתוח משחקי מחשב, פיתוח אפליקציות לשוק הסמארטפונים, לימוד שפות תכנות מתקדמות ועוד. כמו כן, בסיום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת הסכמה מקצועית לפיתוח תוכנות ופתרונות מתקדמים בתחום המחשוב, המסייעת להם בקבלה בין השאר לחברות הייטק, חברות אבטחת מידע וחברות פיתוח חומרה מתקדמות.

למי מיועדים מסלולי הלימוד בקורס פיתוח תוכנה?

כל אחד בעל רקע וידע בסיסי בתפעול ובשימוש במחשב, רשאי לגשת לאחד ממסלולי הלימוד האטרקטיביים במסגרת קורס פיתוח תוכנה, כשלא נדרש כל ניסיון עבודה קודם בתחום. כמו כן, מומלצים מסלולי הלימוד בקורס, גם לבעלי תארים בתחום המחשוב והתוכנה, המקנים עבורם אמצעי לרכישת הסמכה נוספת, המאפשרת להם להתקדם מבחינה מקצועית וכלכלית בתוך אותו מקום העבודה בו מועסקים. לכן, במידה ותחום המחשוב והתוכנה מעורר בכם התעניינות ורצון אז להשתלבות באחד ממקצועותיו, קורס פיתוח תוכנה הוא הדבר הנכון מבחינתכם.

מהן דרישות הקבלה שמציב קורס פיתוח תוכנה?

 כיום, ניתן להבחין בדרישות ובתנאי קבלה שונים בכל מוסד לימודי המציע קורס פיתוח תוכנה, כשלרוב נדרש לעבור מבחן קבלה הבודק את הידע הבסיסי בתפעול ובהכרת המחשב, בנוסף לידיעת השפה האנגלית ברמה הנדרשת במהלך הקורס. בנוסף לעמידה בבחינות הקבלה, נדרשת בחלק ממוסדות הלימוד הצגת תעודת בגרות מלאה, או לחילופין תעודת סיום 12 שנות לימוד. כמו כן, חשוב לציין כי מדובר כאן במכשולים של ממש, כשאחוז גבוה ממגישי המועמדות להצטרפות לקורסים, צולחים בסופו של דבר את הבחינות.

התלות של העולם המודרני כיום בתחום המחשוב, הולכת וגוברת מיום ליום, כשדורשת  במחקר ופיתוח של תוכנות ויישומי מחשב בכל זמן נתון. כתוצאה מכך, קיים ביקוש מתמיד בכוח אדם מוכשר ואיכותי בתחום, כשלאחר סיום קורס פיתוח תוכנה בהצלחה, מוצאים עצמם רבים מהבוגרים כעומדים מאחורי הפיתוחים המתקדמים ביותר של המחר.