קורס עיצוב גרפי

עולם הגרפיקה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות עם כניסתם של מדיות וטכנולוגיות חדשות אל השוק העולמי לרבות האייפון, התפתחות האינטרנט, … להמשך קריאה »

1,964 צפיות

עולם הגרפיקה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות עם כניסתם של מדיות וטכנולוגיות חדשות אל השוק העולמי לרבות האייפון, התפתחות האינטרנט, פרסומות הטלוויזיה, שלטי חוצות מתקדמים ועוד.

\"\"

בכך, הפך מקצוע העיצוב הגרפי למבוקש במיוחד בישראל ובעולם כולו שכן הכישרון ויכולותיו של המעצב הגרפי תורמים רבות בעולם הפרסום, השיווק, עולם האינטרנט ועוד. על כן, ניתן לראות כי קיים ביקוש הולך וגובר לקורס עיצוב גרפי בקרב צעירים ישראלים אשר שואפים להשתלב בתחום זה המציע תנאי העסקה מעולים, שכר גבוה ועוד.

אז מה בעצם לומדים בקורס?:

תחום העיצוב הגרפי נוגע במגוון רחב של תחומים לרבות אינטרנט, עיצוב מוצר, עיצוב פרסומות טלוויזיה, שלטי חוצות ועוד. קורס עיצוב גרפי מציע לתלמידי הקורס מגוון רחב של נושאים המאפשרים שילוב בכל תחומי העיצוב הגרפי מיד עם סיום הקורס. בין התכנים נלמד שימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת כגון תוכנת הפוטושופ, נכיר עבודות עיצוב גרפי מובילות ונלמד את הרעיונות העומדים מאחוריהן ותכנים רבים נוספים אשר יעזרו לנו להשתלב טוב יותר בתעשיית העיצוב והגרפיקה בישראל ובעולם.

מבנה הקורס:

קורס עיצוב גרפי מציע לתלמידי הקורס מגוון רחב של מסלולי לימודים שונים המותאמים לתלמידים בעלי צרכים שונים כגון עבודה, לימודים נוספים, משפחה ועוד. ניתן להירשם לקורס ערב, קורס בימיי שישי בלבד, קורס בוקר ועוד מגוון רחב של קורסים בהתאם לצרכים והיכולות של המתעניין.

עיצוב גרפי בקרב צעירים משוחררים:

צעירים משוחררים רבים פונים לקורס עיצוב גרפי במטרה להשתלב בתעשיית העיצוב הגרפי הכל כך פופולארית ומתגמלת. היכרות וקרבה רבה לטכנולוגיה מאפשרים לצעירים הישראלים ללמוד בקלות את השימוש בתוכנות ובאמצעים העומדים לרשותם בקורס עיצוב גרפי. בנוסף על כך, בוגרי הקורס משתלבים במגוון רחב של חברות מובילות בישראל החל מתעשיית הסרטים המצוירים, עולם השיווק והפרסום, תחום האינטרנט, עיצוב מוצר ועוד מגוון רחב של משרות המחפשות מעצבים גרפיים צעירים וכישרוניים.

קורס עיצוב גרפי הפך לפופולארי מאוד בישראל וניתן לצפות במגוון בתי ספר לעיצוב גרפי אשר פרוסים בכל מדינת ישראל ממטולה ועד אילת וזאת על מנת לאפשר לכל המעוניין בקורס עיצוב גרפי ללמוד את המקצוע ולצאת אל שוק העיצוב הגרפי עם תעודת מעצב גרפי מטעם בית הספר ללימודי עיצוב גרפי.