עבודה בקנדה

אחד היעדים האטרקטיביים והמפותחים ביותר בעולם. קנדה מושכת אליה תיירים רבים מכל רחבי העולם בזכות הנופים המדהימים, הערים הגדולות, חיי … להמשך קריאה »

6,227 צפיות

אחד היעדים האטרקטיביים והמפותחים ביותר בעולם. קנדה מושכת אליה תיירים רבים מכל רחבי העולם בזכות הנופים המדהימים, הערים הגדולות, חיי הלילה התוססים והכלכלה היציבה בעולם.

\"\"

בזכות זאת, ניתן לראות כי השכר הממוצע בקנדה עולה על השכר הממוצע בישראל פי 2. תנאי המחיה הזולים והאופי הייחודי הופכים את האפשרויות במדינה למציאותיות ורווחיות מאוד.

העיר הבולטת, המפורסמת והאטרקטיבית ביותר במדינה היא טורונטו. טורונטו מושכת אליה תיירים רבים מכל קצוות העולם בעיקר בזכות אתרי התיירות הגדולים כמו מפלי הניאגרה ומגדל התקשורת הגבוה ביותר.

קצת על קנדה:

מדובר במדינה השנייה הגדולה בעולם (רוסיה תופסת את המקום הראשון) המונה כ-34 מיליון תושבים. קנדה היא מדינה מאוד מפותחת מבחינה טכנולוגית ומודרנית, המייצרת מוצרים המיובאים ממנה לרחבי העולם ושופעת חומרי גלם כגון נפט, גז ועצים. בזכות הפיתוח הרחב ובלתי נפסק, היא נמצאת במקומות הראשונים בעולם מבחינת איכות חיים.

הכלכלה בקנדה מזכירה בניהולה את ארצות הברית, המעודד רמת חיים גבוהה ושוק חופשי. הילודה מאוד נמוכה ולכן יש במדינה עידוד להגירה ליברלית, במיוחד של אנשי מקצוע ואקדמאיים. המדינה מעודדת הגירה על בסיס לימודים ופרנסה ואף מעודדת מהגרים להשתלב במשרות בכירות. בעוד שהדור הראשון של המהגרים לא בהכרח ישתלב בצורה המקסימאלית בחברה, הדור השני – ילדיהם, כבר מצליחים להשתלב בתפקידים גבוהים בכל התחומים.

המדינה מאוד מגוונת ורב-תרבותית – בזכות העידוד להגירה, היא מורכבת מדתות, תרבויות ומוצאות אתניים מכל העולם. בשל התרבות הליברלית וחופש הדת, רוב התושבים מגדירים את עצמם כחסרי דת ואין התערבות במנהגי הדתות האחרות. כמו כן, ישנן שתי שפות רשמיות – אנגלית וצרפתית, כאשר לשתיהן היחס שווה – כל אדם זכאי לקבל שירותים מהממשלה שירותים בשפה שהוא מדבר.

למה כדאי למצוא עבודה בקנדה?

המדינה הינה יעד תיירותי אטרקטיבי מאוד, המושך תיירים רבים מכל קצוות העולם, מה שמביא לאפשרויות רבות עבור העובדים המקומיים, בעיקר כאלה העובדים בעגלות המכירה – כמו הצעירים הישראליים.

כאשר מיליוני תיירים מגיעים כדי לבזבז את כספם וגם המקומיים יכולים לבזבז כסף רב – בזכות העובדה כי השכר גבוה ותנאי המחיה נמוכים. אנו רואים ישראלים רבים המצליחים למכור המון בעגלות המכירה באתרי התיירות והקניונים הגדולים בקנדה.

יתרון נוסף של קנדה על פני יעדים אחרים ברחבי העולם הוא שהכניסה אליה איננה מצריכה אשרת כניסה. מה שמקל רבות על תהליך הקליטה במשרה ובמדינה החדשה. נשווה זאת לארה\"ב שם נדרש מכל אדם המעוניין להגיע לארה\"ב לקבל ויזה ואשרה מסודרת כדי שיוכל להתפרנס בצורה חוקית.

עבודה בקנדה – למי היא מתאימה?

הרוב המוחלט של הישראלים המוצאים אפשרויות תעסוקה במדינה הם אנשי מקצוע וצעירים, לרוב חיילים משוחררים, המעוניינים לשלב בין פרנסה ובין טיול באחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעולם. עיקר אפשרויות התעסוקה לצעירים הן בעגלות המכירה הממוקמות באתרי התיירות והקניונים הגדולים והמושכים ביותר, מה שמבטיח גישה לתיירים רבים ואפשרות למשכורות גבוהות במיוחד.

עבודה בקנדה היא אופציה מעולה לצעירים ישראלים המעוניינים לשלב בין עבודה רווחית ומאתגרת ובין טיול מדהים ומלא חוויות. אך למרות זאת, חשוב להדגיש כי הכסף איננו קל, נדרשות יכולות רבות כגון חריצות, התמדה, סבלנות, יחסי אנוש ועוד. אדם בעל יכולות אלו יוכל להרוויח משכורות גבוהות, ליהנות ללא הפסקה ולחזור לארץ ביום מן הימים עם מזוודה מלאה בחוויות.