עבודה בסינגפור

שוקלים למצוא משרה בחו\"ל? עבודה בסינגפור והמזרח הרחוק היא אופציה מעניינת! חברות השמה רבות מגייסות צעירים ישראלים למשרות במזרח הרחוק. … להמשך קריאה »

3,351 צפיות

שוקלים למצוא משרה בחו\"ל? עבודה בסינגפור והמזרח הרחוק היא אופציה מעניינת!

\"\"

חברות השמה רבות מגייסות צעירים ישראלים למשרות במזרח הרחוק. כך יכולים הצעירים לטייל ולחסוך כסף בו זמנית. המזרח הרחוק מושך אליו צעירים ישראלים רבים מדיי שנה ולכן הפכה, בין השאר, סינגפור לאופציה מעניינת עבורם.

ראשית, השפה היא אנגלית ולכן אין צורך בהתאקלמות והבנה של שפה חדשה שכן האנגלית היא שפה מוכרת לישראלים רבים. שנית, המדינה מפותחת ויפה מאוד, ניתן למצוא בה אתרי תיירות רבים, מקומות בילוי ונופים מרהיבים.

דבר נוסף הוא כמות התיירים המגיעים למדינה. מיליוני תיירים מגיעים מדי שנה מגיעים כדי לבזבז כסף, ליהנות ולטייל באחד המקומות היפים בעולם. כל מקום בו ישנם תיירים רבים הוא מקום בו זורם כסף רב, עליו יכולים הישראלים לשים את היד באמצעות עבודה קשה, בעיקר במכירות.

במה אפשר למצוא עבודה בסינגפור?

  • דוכנים ועגלותאחת אפשרויות התעסוקה הנפוצות ביותר בעולם עבור צעירים ישראלים היא משרה בעגלות. בשיטה זו עובדים בעגלות שהם בעצם דוכני מכירה הממוקמים באתרי התיירות והקניונים הגדולים. הצעירים נדרשים למכור מוצרים רבים ובכך להרוויח יותר כסף.
  • אבטחה סוג נפוץ נוסף של תעסוקה הוא באבטחה, בייחוד עבור הצעירים הישראלים יוצאי היחידות הקרביות אשר קיבלו הכשרה קרבית בתקופת שירותם בצה\"ל.
  • אופּר / מטפלת – אפשרות תעסוקה נוספת היא משרה אצל משפחה מקומית בתור מטפל/ת. לרוב המשרה מכוונת לנשים אך ישנם גם גברים העובדים בסוג של עבודה בסינגפור.

תנאי מחיה והשכר בסינגפור

הצעירים הישראלים המגיעים למדינה אינם לבדם. מיד עם הנחיתה יחכו לכם נציגים מטעם החברה בה תעבדו ויעבירו אתכם אל הקומפלקסים המפוארים בהם תתגוררו במשך תקופת שהותכם בסינגפור. הקומפלקסים המפוארים כוללים סאונות, ג\'קוזי, בריכות, חדר כושר ודירות מרווחות ומפוארות. בהמשך תכירו את סביבת העבודה, המעסיקים, הצוות ושאר האנשים איתם תבלו בכל תקופת העסקתכם.

יש לוודא מראש (עוד לפני הטיסה) שכל תנאי השכר מסוכמים, כולל מה הם גובה הבונוסים ומה הוא השכר החודשי, מה מגיע לכם ומה לא. הצעירים הישראלים נהנים משכר גבוה במיוחד, בייחוד כאשר מתווספים אליו בונוסים רבים בזכות המכירות, ובכך בעצם ניתן לקבל משכורות עתק שלא חלמתם עליהם.

כעט מה שנותר הוא להחליט במה תרצו לעבוד. האם תרצו לממש את יכולת המכירה והשכנוע שלכם? או שתעדיפו משרה מאתגרת באבטחה כמו בשירות הצבאי? לא משנה במה תבחרו תוכלו להגיע לסינגפור וליהנות מעבודה מרתקת ומושכת ומטיול מהנה באחד המקומות היפים ביותר בעולם.