עבודה במזרח

הודו, תאילנד, לאוס, נפאל ושאר מדינות במזרח, הן כידוע יעד פופולארי לטיול בקרב ישראלים צעירים אחרי צבא. אך מה שלא … להמשך קריאה »

2,468 צפיות

הודו, תאילנד, לאוס, נפאל ושאר מדינות במזרח, הן כידוע יעד פופולארי לטיול בקרב ישראלים צעירים אחרי צבא. אך מה שלא כולם יודעים זה מלבד ביקור לצורך טיול ושהייה במקומות המרתקים הללו, בימינו אפשר גם להגיע אליהם כדי לעבוד.

עבודה במזרח – להכיר תרבות אחרת מקרוב וגם לעבוד

אז נכון שלא בכל מדינה אפשר לעבוד ולהרוויח טוב, אבל בארצות כמו יפן וסינגפור אפשר למצוא לא מעט משרות מוצלחות בתחום המכירות בעגלות ומכירות בכלל של מוצרי קוסמטיקה, תכשיטים, תמונות ושאר מוצרים. . גם בסין אפשר למצוא אפשרויות כמו הוראת אנגלית או משרות בתחום ההייטק אבל הן מיועדות בעיקר למי שדובר את השפה.

אל הודו ניתן להגיע אם עוסקים בהייטק, בהנדסה, כנציג של חברה לצורך עסקים או במסגרת דיפלומטית, אבל למי שאינו בעל מקצוע יש גם אופציה להשתלב בתחום האירוח וההסעדה, כלומר, בגסט האוס, מסעדה, וכן בניקיון.

אם ככה, עבודה במזרח היא לא משימה בלתי אפשרית. אומנם האופציות מעטות יותר ובחלק מהמקומות המשכורות נמוכות יותר ביחס לאירופה, לאוסטרליה ולארה\"ב, שם תעשיית המכירות, העגלות, המובינג, המנעולנות ושאר תחומים משגשגים ומצליחים כי הם קיימים כבר זמן ארוך והאזרחים נמצאים במצב כלכלי טוב. אך זה לא אומר שביעדים אחרים ברחבי עולם אין מה לחפש.

השאלה היא מה המטרה שלכם ומה אתם רוצים, והמון יעדים הם הזדמנות מצוינת לשלב בין הכנסה לבין הכרות עם ארץ חדשה ותרבות שונה, בהם אפשר לגור, לבלות, להכיר אנשים וכמובן לטייל, אם לפני ואם אחרי. ואם פעם זה לא היה כך, היום זה יכול לקרות.

אז אם עבודה במזרח מעניינת אתכם וקוסמת לכם, אתם מוזמנים לקבל פרטים וייעוץ, להסתייע בפורטל עזרה למשתחרר, לקבל תשובות לשאלות ואינפורמציה נחוצה. לא רק על משרות בחו\"ל אלא גם במגוון נושאים אחרים שמעסיקים אתכם.