עבודה בלוס אנג\'לס

לוס אנג\'לס, בירת הסרטים העולמית, מאכלסת אלפי ישראלים המתגוררים בעיר, כך שאם תשמעו עברית ברחובות, זה לא יהיה מוזר. העיר … להמשך קריאה »

3,624 צפיות

לוס אנג\'לס, בירת הסרטים העולמית, מאכלסת אלפי ישראלים המתגוררים בעיר, כך שאם תשמעו עברית ברחובות, זה לא יהיה מוזר. העיר מושכת אליה מיליוני תיירים המעוניינים לחוות את הוליווד מקרוב ולצעוד בשדרת הכוכבים.

\"\"

המצב הכלכלי האמיד של התושבים, הקניונים הגדולים ואתרי התיירות המפורסמים בעולם מושכים תיירים רבים ללוס אנג\'לס, מה שמוביל חברות השמה ישראליות רבות להעסיק ישראלים בעיר.

אילו סוגי עבודה בלוס אנג\'לס מוצעים לצעירים ישראלים?

חברות ישראליות רבות מגייסות ישראלים לעבוד בלוס אנג\'לס. רובם מוצאים משרות במכירות בעיר, בעוד אחרים מוצאים משרות באבטחה, הובלות וטיפול בילדים. בזכות התיירים הרבים הפוקדים את העיר לאורך כל ימות השנה, אנו רואים כי מכירות היא אפשרות התעסוקה המרכזית והנחשקת ביותר ע\"י צעירים ישראלים. מיליוני התיירים המגיעים לעיר כדי לבזבז את כספם וליהנות תורמים רבות לפיתוח ענף המכירות בקניונים ואתרי התיירות.

עגלות מכירה – כל הדרך מישראל לעיר הכוכבים

כאשר עובד חדש נוחת בעיר, מחכים לו עוד בשדה התעופה נציגים מטעם החברה הישראלית המעסיקה אותו. הנציגים מלווים אותו אל הקומפלקסים המפוארים בהם יתגורר לאורך תקופת העסקתו בחברה. הקומפלקסים כוללים דירות מפוארות, חדרי כושר, בריכות ועוד. מיד לאחר מכן ילוו את העובד החדש אל עגלות המכירה ויכירו לו את חבריו למשרה, את אופי המשרה וכל מה שנדרש ממנו במהלך העסקתו.

מעבר לתנאי המחיה הטובים, זוכים הצעירים הישראלים המוצאים עבודה בלוס אנג\'לס לתנאי שכר מעולים הכוללים שכר בסיס + בונוסים. שכר הבסיס נקבע עפ\"י שעות העבודה והתנאים אותם מקבל השכיר. אל שכר זה מתווספים בונוסים על המכירות אותם ביצע השכיר באותו החודש. צעירים ישראלים רבים מגיעים למשכורות עתק בזכות יכולתם הטובה למכור את המוצרים לקהל התיירים.

שילוב זה בין משרה מאתגרת ורווחית ובין טיול באחד מהערים היפות ביותר בעולם מושך יותר ויותר צעירים ישראלים המחפשים עבודה בלוס אנג\'לס בעגלות מכירה, באבטחה, בהובלות ובטיפול בילדים במשפחות.