עבודה בהוואי

הוואי היא חלק בלתי נפרד מארצות הברית, זו למעשה מדינה השייכת לארה\"ב אך ממוקמת במרחק רב מיבשת אמריקה. למרות כל … להמשך קריאה »

3,538 צפיות

הוואי היא חלק בלתי נפרד מארצות הברית, זו למעשה מדינה השייכת לארה\"ב אך ממוקמת במרחק רב מיבשת אמריקה. למרות כל זאת השפה המקומית היא אנגלית, החוקה והתרבות המקומית מקבילים לתרבות והחוקה הקיימים בשאר מדינות ארה\"ב.

\"\"

הוואי ידועה בחופיה המרהיבים, הנופים המדהימים ובאתרי התיירות שבה המושכים אליהם מיליוני תיירים מדיי שנה המגיעים כדי ליהנות מאחד המקומות היפים ביותר בעולם.

משיכת כמות תיירים שכזו גורמת להתפתחות ענפי תעסוקה רבים באי. ניתן לראות מספר רב של חברות השמה ישראליות המגייסות צעירים ישראלים. השילוב הזה שבין משרה רווחית ובין המקומות היפים והמדהימים ביותר בעולם מושכת יותר ויותר צעירים ישראלים המחפשים עבודה בהוואי שתעזור להם להגשים את החלום ולהרוויח הרבה מאוד כסף.

אילו סוגי עבודה בהוואי מוצעים לצעירים ישראלים?

עגלות מכירה – סוג הפרנסה העיקרי בהוואי המוצע לישראלים הוא עגלות המכירה. גם בהוואי, בדומה לשאר ארה\"ב, ניתן לראות המון ישראלים העובדים בעגלות המכירה ולא מתחרטים. כמות התיירים העצומה מביאה לכך שהמוכרים בעגלות יכולים להגיע למשכורות עתק בזכות הבונוסים אותם הם מקבלים על המכירות – דבר שנעשה קל עוד יותר בזכות קהל התיירים העצום הפוקד את המדינה המדהימה בכל שנה.

אבטחה – סוג עבודה נוסף בהוואי הוא בתחום באבטחה. גם תחום זה נפוץ ברחבי ארה\"ב, זאת בשל ההכשרה הקרבית אותה הם מקבלים הישראלים במסגרת שירותם הצבאי. הפוטנציאל הגלום בהכשרה הצבאית של הצעירים הישראליים מוכר על ידי חברות האבטחה בעולם כולו, אשר נותנות עדיפות ברורה לצעירים הישראליים באבטחת מגוון רחב של מוסדות, לרבות מגוון רחב של אתרים באי.

גם בארה\"ב אתם לא לבד

לא משנה באיזה סוג משרה תבחרו, כאשר תגיעו לארה\"ב לא תרגישו לבד. נציגים מהחברה המעסיקה אתכם יחכו לכם כבר בנמל התעופה ומיד עם נחיתתכם ילוו אתכם אל הקומפלקסים המפוארים בהם תתגוררו במהלך תקופת העבודה בחברה. הקומפלקסים המפוארים הם ביתם של ישראלים רבים, כך שתרגישו בבית מיד. חבר\'ה איכותיים מרכיבים אווירה יוצאת מן הכלל במגורים היוקרתיים.

לאחר מכן ילוו אתכם הנציגים אל מקומות העבודה ויכירו לכם את שאר הצוות ואת אופי המשרה, כך שתוכלו להיכנס מהר מאוד לעניינים. הליווי הצמוד יימשך כל עוד השכיר יזדקק לו ללא תלות בזמן. נציגי החברה והעובדים הוותיקים עומדים כל הזמן לרשות הצעירים במטרה ללמד ולתת עוד ועוד טיפים להשתלבות כבר מהיום הראשון.

צעירים רבים רואים בעבודה כזו גם כטיול של אחרי צבא, צבירת חוויות וחיים הכוללים פרנסה, בילויים, טיולים וחיי חברה באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם. עבודה בהוואי מספקת כסף רב ומגוון חוויות אותם לוקחים איתם העובדים לכל אורך חייהם.