עבודה בגרמניה

גרמניה, אחת מהמעצמות הגדולות והחזקות ביותר ברחבי אירופה, מציעה מגוון מקורות תעסוקה לתושביה ולתושבי חוץ. השימוש במטבע היורו הופך את … להמשך קריאה »

3,772 צפיות

גרמניה, אחת מהמעצמות הגדולות והחזקות ביותר ברחבי אירופה, מציעה מגוון מקורות תעסוקה לתושביה ולתושבי חוץ. השימוש במטבע היורו הופך את משכורתו של הישראלי הממוצע שעובד בה, לגבוהה בהרבה מזו של הישראלי שעובד בארץ, על אחת כמה וכמה עם עול המיסים על כתפיו.

\"\"

בתור ארץ תיירות משגשגת, המלאה בנופים אירופאים יפיפיים, מקומות תרבות, מוזיאונים, מסעדות, פסטיבלים וחיי לילה עשירים, תוכלו למצוא בה אפשרויות תעסוקה רבות עם שכר נאה. אך יש לזכור, על מנת לעבוד בגרמניה צריך אשרת עבודה, אלא אם כן אתם מחזיקים בידיכם דרכון אירופאי שיחסוך לכם זמן רב והוצאות כספיות מיותרות. אל תנסו למצוא עבודה בגרמניה באופן לא חוקי – הדבר כרוך ברישום פלילי ואף ישיבה בכלא.

ממוזיאונים ועד פסטיבלים בין לאומיים

ברלין בירתה של גרמניה, נחשבת גם למקום מרכזי בעולם בו נערכים מופעי מוזיקה, פסטיבלים ועוד, עניין המייצר מגוון מקורות תעסוקה ואפשרויות הכנסה. בין עם זה משרה בארגון המופע, בהליך ההפקה שלו, או בדברים נלווים כמו מכירת משקאות בבר, תעסוקה בתחום זה יכולה לספק לעוסקים בה הכנסה גבוהה, באווירה צעירה ומהנה, שתהפוך את מטלת העבודה לחוויה בלתי נשכחת.

עם זאת, משרה זו לרוב אינה קבועה ומתבצעת לפי פרויקטים, מומלצת כהכנסה נוספת או כמשרה זמנית. למשרה קבועה, מומלץ לנסות למצוא תעסוקה בהדרכה במוזיאונים ואתרים היסטוריים (הנמצאים בשפע בעיר) לקבוצות תיירים. מיותר לציין שמקומות אלה שופעים בקבוצות תיירות ממדינות שונות כל השנה, המגיעות במסגרת טיולים מאורגנים וישנן עבודות הדרכה שלא נגמרות.

עבודה בברלין במכירות

כמו בכל מקום בעולם, גם בגרמניה, תחום המכירות מככב במצעד מקומות התעסוקה. ישראלים רבים עוברים לגרמניה לתקופה מסוימת להשתכר בחברות כגון jebo spa, espit, ועוד, אשר מוכרות מוצרים שונים, לרוב מוצרי טיפוח של ים המלח.

גם בתחום זה, על מנת להשתכר באופן חוקי תצטרכו להשיג דרכון אירופאי, או אשרת תעסוקה. בנוסף לכך, מלבד אנגלית בסיסית, היתרון יעמוד לצידם של אלו היודעים לדבר גרמנית, אפילו באופן חלקי, המקצועיים והמוכשרים יותר מבין העובדים יהיו אלו אשר ימוקמו במרכזי הקניות הגדולים וייהנו מאפשרויות הכנסה גבוהים יותר.

עבודה בגרמניה בהיי- טק ומחשבים

זהו התחום בו תוכלו להרוויח את סכומי הכסף הגבוהים ביותר, תחום בו יש דרישה גבוהה לישראלים. עם זאת, תנאי הקבלה למשרה בתחום המחשבים וההייטק גבוהים יחסית ודורשים מקצועיות, מיומנות וניסיון. הדרך הפשוטה יותר היא לאלו אשר מועסקים בחברות בין לאומיות, אשר דרכם, ניתן להגיע לעבודה בתחום ההייטק בגרמניה, וכך להעלות את ההכנסה החודשית.

נוסף על כך, עבודה בברלין ובגרמניה בתחום ההייטק מציעות לציבור הישראלים משכורות גבוהות ותנאי ההעסקה פשוט מעולים מה שמביא למשיכת הישראלים.

גרמניה מציעה לתושבי חוץ, וישראלים בפרט, מגוון מקורות תעסוקה, ביניהם, עבודה בפסטיבלים, תעסוקה במכירות ובתחום ההייטק והמחשבים, תחומים המכניסים לעוסקים בהם סכומי כסף גבוהים במיוחד.