עבודה בארצות הברית

ארצות הברית, אחת המדינות העשירות בעולם, מהווה מוקד אטרקטיבי לצעירים רבים, בעיקר לישראלים, למטרות עבודה. הכסף הגדול, בייחוד בעונת הקריסמס, … להמשך קריאה »

3,375 צפיות

ארצות הברית, אחת המדינות העשירות בעולם, מהווה מוקד אטרקטיבי לצעירים רבים, בעיקר לישראלים, למטרות עבודה. הכסף הגדול, בייחוד בעונת הקריסמס, הפך את ארצות הברית ליעד מספר אחד בעולם בחיפוש אחר עבודה בעיקר בשל תנאי המגורים המעולים, בונוסים שמנים עבור מכירות (בעבודה בעגלות), ושכר גבוהה בכל קנה מידה המאפשר לחסוך, לטייל ופשוט ליהנות מעבודה המשלבת חוויות וחופשות.

\"\"

עגלות
העבודה בעגלות היא הבחירה מספר אחת של הישראלים, בעיקר מכירות של מוצרי ים המלח. העבודה בעגלות כוללת מכירת מוצרים בקניונים הגדולים של ארצות הברית, עבודה אשר מכניסה לעוסק בה כסף רב, אותו לא ניתן להרוויח בארץ. סכומים שמתחילים ב-2000 דולר ומגיעים עד 10,000 דולר בכל חודש הופכים את מקצוע המכירות בעגלות לעבודה כה נוצצת. כמו כן, ישראלים רבים, אשר נוסעים לזמן קצר, מחליטים להשתקע בארצות הברית בעקבות הסכומים הגדולים, זוכים לקידום במקום עבודתם, ונהנים ממשכורות המסתכמות בסכומי עתק.

מלצרות ובר
מלצר או ברמן בארצות הברית יכולים להרוויח סכומים שמלצרים וברמנים בישראל יכולים רק לחלום עליהם. עקב הפרשי הדולר מהשקל, עבודה במלצרות או בבר בארצות הברית יכולה להכניס לעוסק בה בין 1500 דולר ועד 4000 דולר ואף יותר, סכום שהופך את העבודה למשתלמת ביותר. הכישורים הדרושים לעבודות אלו אינם גבוהים מהדרישות בארץ, אך דורשות לרוב שעות עבודה ממושכות יותר  שכן תרבות חיי הלילה והבילויים בארה\"ב שונה מישראל.

הובלות- העברת רהיטים ובתים
צעירים רבים אשר אינם מוצאים עצמם במכירות או במלצרות, בוחרים את תחום ההובלות, עקב הכסף הרב הטמון במקצוע זה. אמנם עבודת ההובלה כרוכה במאמץ פיסי לא פשוט, אך הסכומים מאוד גבוהים ושווים את המאמץ, מה עוד שהתשלום נעשה במזומן אחרי כל יום עבודה. טיפים ובונוסים רבים ניתנים לעובדים החרוצים מה שמגדיל את היקף ההכנסה פי כמה וכמה.

מקצועות נוספים
בין סוגי העבודות בארה\"ב ניתן למצוא גם את עבודת ה\"אופר\" העוסקת למעשה בשמרטפות בעיקר בקהילות היהודיות המקומיות. נוסף על כך ניתן לראות כי ישראלים גם פונים לתחום המנעולן. תחום נוסף הינו עבודות אבטחה מהם נהנים צעירים ישראליים יוצאי יחידות קרביות משכר גבוה מאוד ומתנאי מחייה מהטובים ביותר.

ארצות הברית מציעה לאלו המחפשים עבודה סכומים הגבוהים בהרבה מאלו המרוויחים בישראל. בין אם זה עבודה במכירות בעגלות בקניונים נחשקים, בין זה עבודת המלצרות והבר, או בין אם זה עבודת בהובלות, העבודה בארצות הברית משתלמת ומכניסה לכיסו של העובד סכומי כסף גבוהים במיוחד שאנין מביישות משרות בכירות במשק.