עבודה באפריקה

אפריקה מושכת אליה ישראלים רבים בכל שנה המגיעים להתבונן גם הם מקרוב בצורות החיים מעוררות ההתפעלות. עבור צעירים ישראליים זהו … להמשך קריאה »

6,563 צפיות

אפריקה מושכת אליה ישראלים רבים בכל שנה המגיעים להתבונן גם הם מקרוב בצורות החיים מעוררות ההתפעלות. עבור צעירים ישראליים זהו היעד המועדף לביצוע טיול של אחרי הצבא וניתן לראות את משיכת הצעירים יותר ויותר למדינות אפריקה לטיול בה ואף לעיתים גם למחייה ומציאת עבודה באפריקה.

\"\"

עבודה בדרום אפריקה בעיקר מאפשרת לצעירים הישראליים לבטא את עצמם וכישורי המכירה בהם הישראלים כל כך מעולים. התרבות הישראלית האסרטיבית והחוצפנית מאפשרת להם להצליח בעיקר בתחום המכירות והם מצליחים להגיע למשכורות גבוהות במיוחד שאינן מביישות אף משרה בכירה בישראל.

תנאי המחייה

לצעירים הישראליים מוצעות דירות יוקרתיות הכוללות בריכות שחייה, רכבים פרטיים, מכוני כושר, מטבחים מאובזרים, אינטרנט טלוויזיה בכבלים ועוד שלל תנאים לנוחיות הישראליים. מקומות העבודה מצויים לרוב במרכזי בילוי וסחר גדולים במיוחד המאפשרים אינטראקציה ומפגש פנים אל פנים עם כמות לקוחות אדירה.

התפתחות הכלכלה המקומית

בשנים האחרונות חלה עלייה בכלכלה המקומית ונראה כי כלכלת אפריקה שואפת ומתקרבת בצעדי ענק אל העולם המערבי. סכומי הכסף המושקעים ביבשת מביאים לצמיחה מחודשת ולערים גדולות מתועשות ומתפתחות אשר נשענות על כלכלה מקומית חזקה ועל ענף התיירות החזק של היבשת המשלשל לקופות המקומיות עשרות ומאות מיליארדים של דולרים בכל שנה.

טיול וגם עבודה בדרום אפריקה

הצעירים הישראליים אשר שואפים לטייל מצליחים לא פעם לשלב בין עבודה באפריקה וטיול של אחרי צבא, להכיר את היבשת, לצפות בכל הנופים המדהימים ואתרי הטבע המשגעים ועוד לחזור לישראל כשברשותם סכומי כסף גבוהים איתם הם יכולים להתחיל טוב יותר את חייהם האזרחיים בישראל.

אפריקה – קצת רקע

היבשת מונה כמיליארד תושבים ונחשבת לשנייה בעולם בגודלה ובמניין האוכלוסין שבה. היבשת הענקית מסמלת את העולם שלפני הטכנולוגיה כאשר באחוז ניכר משטחה המאוכלס ישנו שילוב נהדר בין הטבע לבין אוכלוסיית האדם. את החיות הפראיות ומי צמחים שונים נוכל לפגוש ממש קרוב לאזורים העירוניים ולעיתים אף בתוכם.

באזורים רבים באפריקה עוד מתקיימים שבטים עתיקי ימים החיים בסגנון החיים העתיק כשהם לרוב אינם לבושים, מתגוררים בבקתות קש וצדים למחייתם. תרבויות עתיקות אלו בנוסף לבעלי החיים הייחודיים מושכים את האדם המערבי ותיירים מכל העולם להסתכל מקרוב על ערבות היבשת הנהדרות, הספארי, נהרות ענק וחיים כמו שרק היא יכולה להראות לנו.

כל אלו ועוד מושכים מיליוני תיירים מכל העולם ליבשת בכדי להביט ולהתבונן מקרוב על צורות חיים עתיקות, טקסי פולחן ודת עתיקים הנראים רחוקים מן ההיגיון והמציאות, שיטות וצורות חיים נדירים, חיות נדירות שאינן מצויות ביבשות אחרות ושטחים טבעיים רבים כגון הספארי, נהרות המונים מיני חיות ייחודיים ועוד.