עבודה באנגליה

פעמים רבות אנו שומעים סיפורי הצלחה על צעירים ישראלים המצליחים באנגליה, מוצאים עבודה, נהנים ומרוויחים כסף רב. הסיפורים נשמעים פעמים … להמשך קריאה »

3,057 צפיות

פעמים רבות אנו שומעים סיפורי הצלחה על צעירים ישראלים המצליחים באנגליה, מוצאים עבודה, נהנים ומרוויחים כסף רב. הסיפורים נשמעים פעמים רבות כמו פנטזיה של כל צעיר ישראלי. בואו לשמוע מידע נוסף ואמיתי על אפשרויות התעסוקה באנגליה.

\"\"

אנגליה הממוקמת באי הבריטי היא אחת המדינות האטרקטיביות ביותר עבור צעירים ישראלים המחפשים עבודה בחו\"ל. הממלכה מושכת אליה מיליוני תיירים בכל שנה המגיעים מכל קצוות העולם. חלקם אף מגיע אליה כדי למצוא עבודה, להשתקע וליהנות ממה שהממלכה יכולה להציע.

למה לבחור דווקא עבודה באנגליה?

אנגליה הינה אחת המדינות הפופולאריות והמעניינות בעולם, מלבד אתרי התיירות והערים המפותחות ניתן למצוא בה היסטריה רבה המעניינת רבים. השפה המדוברת היא כמובן השפה האנגלית, אשר רבים מהישראלים שולטים בה היטב, מה שמקל על הישראלים המגיעים לממלכה בכך שאינם מרגישים זרים לגמרי.

נוסיף על כל אלו את היתרונות הרבים שבכלכלת אנגליה שהיא אחת המפותחות והיציבות בעולם, מה שיכול לתרום לישראלים המוצאים משרה בממלכה ונהנים מערים מפותחות, כלכלה משגשגת ותנאי המחיה והשכר הטובים בעולם.

סוגי עבודה באנגליה המוצעים לצעירים ישראלים

קיימים סוגי משרות רבים המוצעים לצעירים ישראלים המחפשים פרנסה באנגליה. הינה כמה תחומי עבודה המועדפים על הצעירים הישראלים:

  • פרנסה במכירותהשילוב המדהים בין כלכלה בריאה, מיליוני תיירים וערים מפותחות מביאים ישראלים רבים אל העבודה במכירות. כאשר עיקר המשרה הוא בעגלות המכירה בקניונים, בעגלות נדרשים הישראלים למכור מוצרי טיפוח ויופי (לרוב) אל קהל התיירים בקניונים ואתרי תיירות מובילים. ההצלחה בעבודה מסוג זה הופכת קלה להשגה, כאשר ישנה גישה אל מיליוני תיירים המגיעים כדי ליהנות ולבזבז את כספם.
  • מכירת ציורי שמן סוג נוסף של תעסוקה הנפוצה בעיקר בממלכה היא מכירת ציורי שמן מדלת לדלת. הישראלים נדרשים לעבור בבתי המגורים ולמכור ציורי שמן יוקרתיים לאזרחים הבריטים. בריטים רבים מעדיפים לרכוש מוצר בביתם ולא לצאת אל הקניונים ומרכזי הערים בכדי לרכוש מוצרים.
  • אבטחה צעירים ישראלים יוצאי יחידות קרביות מקבלים עדיפות במקומות העבודה באבטחה בשל יכולותיהם והכשרתם הקרבית משירותם בצה\"ל. ישראלים רבים מוצאים עבודה באבטחה באתרי תיירות, שגרירויות, אבטחת אישים ועוד.
  • תעסוקה בקהילה היהודית – ישנן אופציות רבות של תעסוקה בקרב הקהילה היהודית בתחומים שונים, כמו הוראת השפה העברית בבתי ספר יהודיים. כמו כן, משפחות יהודיות רבות מחפשות שמרטפים מישראל כדי לשמור על ילדיהן במשך היום. מדובר במשרות משתלמות במיוחד, הכוללות בדרך כלל מגורים, בנוסף לשכר.

שליטתם הטובה של הישראלים בשפה האנגלית מביא לכך שצעירים משוחררים נהנים ממגוון אפשרויות עבודה באנגליה: תנאי השכר ותנאי המחיה מהגבוהים בעולם מהווים מקור משיכה רב עבור החיילים המשוחררים.