עבודה באילת

אילת, עיר הנופש של מדינת ישראל, ומרכז התיירות המוביל, מספקת מקומות תעסוקה רבים. בין אם מדובר בעבודה מאחורי אחד הברים … להמשך קריאה »

4,173 צפיות

אילת, עיר הנופש של מדינת ישראל, ומרכז התיירות המוביל, מספקת מקומות תעסוקה רבים. בין אם מדובר בעבודה מאחורי אחד הברים המובילים בעיר, בין אם מדובר בעבודה באחד מבתי המלון המצליחים, או בין אם מדובר בכל עיסוק אחר, העיר הדרומית מספקת מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה המתאימות לכל אדם בעל כישורים שונים.

\"\"

עבודה באילת – מהן האפשרויות?

באילת יש מספר מוקדי משיכה עיקריים, כגון ים הסוף וחופי הרחצה (ומזג האוויר הנוח הקיים אף בחודשי החורף), מלונות מפוארים, עשרות פסטיבלים וחגיגות של ריקוד ומוזיקה, פארקים ואטרקציות נוספות. בגלל אופייה התיירותי (כמו ערי נופש אחרות בעולם), אפשרויות התעסוקה בעיר הינן בתחום השירות והמכירה.

מדי שנה מציפים את העיר תיירים ונופשים מן הארץ והעולם ועל כן, ניתן להרוויח יפה במכירות בתחומים שונים הנפוצים באילת: מוצרי טיפוח מים המלח, תכשיטי ועבודות יד העשויות מאבן אילת, צדפים וחומרים אחרים, ציוד צלילה ורחצה ועוד. תחומי המכירה נמצאים בכל מקום אפשרי בעיר: בטיילת, בקניונים ואף במלונות עצמם. כמו כן, ישנו מבחר אינסופי של משרות שרות במקומות הבאים:

ברים

כעיר נופש וכעיר תיירותית המובילה בישראל, אילת מונה כמה מן הברים המצליחים ביותר בישראל. ברים כדוגמת מורנה, ריברו, דיזינגוף 211 ורבים אחרים, מספקים מקומות תעסוקה רבים לצעירים שבעיר, ולאלו אשר באים על מנת לעבוד באופן זמני. עבודה באילת מאחורי אחד הברים המצליחים מספקת הכנסה גבוהה מן הרגיל, אווירה תוססת וייחודית, שיחדיו הופכים את המקצוע לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

מסעדות

כמו בכל עיר מצליחה, גם באילת קיימם מבחר מסעדות (אשר רבות מהן יוקרתיות, דבר המבטיח שכר נאה וטיפים גבוהים) המספקות מקומות תעסוקה רבים לאלו הבאים להתגורר בעיר. שכר העובדים במלצרות או בבר במסעדות אלו הינו שכר גבוה, שיחד עם האווירה הצעירה והמדהימה, מושך אליו צעירים רבים לעבודה בעיר.

ניתן לראות צעירים רבים המחזיקים במשרות כאלו ואחרות במסעדות המובילות בעיר ומשתכרים במשכורות גבוהות במיוחד המאפשרות להם גם לחסוך סכומי כסף גבוהים. עבודה במסעדות אינה נחשבת בדרך כלל לעובדה מועדפת ואינה טומנת בחובה מענק, אך גם לה יתרונות רבים, כמו השכר הגבוה והאינטראקציה השוטפת עם הקהל.

בתי מלון

באילת קיימים מספר בתי המלון מהגדול ביותר בישראל כמו גם המפוארים ביותר, ביניהם, מלון קלאב הוטל, מלון ישרוטל, מלון פלאזה, מלון דן ועוד. מלונות אלו מושכים צעירים רבים המחפשים מקומות עבודה באילת, עבודה שתשתלב עם אווירה צעירה וחיי לילה שאינם נגמרים, ובכך, תספק חוויות רבות.

בכל אחד מהמלונות ניתן לעבוד במגוון תחומים כגון: צוות הווי ובידור, מלצרות, ברמנים, חדרנים, פקידי קבלה ועוד, כך כל אדם אשר רוצה לעבוד בעיר יכול למצוא את המקום המושלם עבורו. כמו כן, רוב בתי המלון כוללים בחוזה חדר במלון עם שותפים וארוחות, שיחדיו משפרים את תנאי מחייתו של העובד.

אפשרויות לימודים ותעסוקה

מכללת רידמן ומכללת לוינסקי שפתחו סניפים גם בעיר אילת, מספקים מקומות תעסוקה רבים בתחום ההשכלה ובתחומים נלווים, ובכך מושכים צעירים רבים לשלב לימודים ותעסוקה באווירה צעירה וייחודית. מרכזי תעסוקה שהוקמו במכללות אלו מאפשרים לצעירים ליהנות מלימודים תוך שילוב מגוון הצעות תעסוקה מפתות בעיר התיירות המובילה בישראל.

אילת, עיר האפשרויות האין סופיות של ישראל, מספקת מקומות תעסוקה רבים ומגוונים, גם בתחום הברים, גם בתחום המסעדנות, גם בבתי המלון וגם בתחום ההשכלה, שכן כל אלמנטים אלו יחדיו מושכים צעירים רבים לאילת בחיפוש אחר לימודים, משרה בעלת שכר גבוה וחוויות אותן יזכרו לכל חייהם.