עבודה באיטליה

איטליה, ארץ המגף, ידועה בזיקתה לישראל, זיקה אשר באה לידי ביטוי בשיתופי פעולה בתחומים רבים, ביניהם חילופי סטודנטים, עניינים מדיניים … להמשך קריאה »

4,100 צפיות

איטליה, ארץ המגף, ידועה בזיקתה לישראל, זיקה אשר באה לידי ביטוי בשיתופי פעולה בתחומים רבים, ביניהם חילופי סטודנטים, עניינים מדיניים ועוד. המדינה נחשבת כמעצמה תיירותית ומהווה מוקד תיירותי מהגדולים בעולם, ועל כן, רבים מחפשים עבודה באיטליה.

כמו בשאר רחבי אירופה, גם באיטליה תידרשו לדרכון אירופאי, או לאשרת תעסוקה זמנית על מנת לעבוד בה.

\"\"

אפשרויות עבודה באיטליה:

תעופה

חברות תעופה רבות, המקיימות את שלוחותיהם ברחבי העולם מחפשות אנשים עם דרכון אירופאי על מנת להעסיק אותם תחת חסותן. המשרה כדייל, כבודק ביטחוני או בכל תחום אחר, תחת חסותן של חברות אלו, מבטיחה הכנסה גבוהה וקבועה בכל חודש, משרה לטווח ארוך עם אפשרויות קידום ותנאיי ההעסקה מעולים הכוללים בין היתר, טיסות מוזלות, לינה, דמי בזבוזים ועוד, שיחד הופכים את המשרה בתחום זה למועדפת על ישראלים רבים. חשוב מכל, תוכלו להמשיך לדבר עברית.

עגלות מכירה

אופיו של הישראלי מאפשר לו להצליח בכל משרה העוסקת במכירות ובשיווק של מוצרים כאלו ואחרים. כמו במדינות אחרות בעולם, גם איטליה כוללת חברות ישראליות המעסיקות צעירים רבים בעגלות מכירה במרכזי הקניות. השכר הגבוה, דיור ברמה גבוהה ובונוסים שמנים מושכים יותר ויותר את החיילים המשוחררים.

עבודות בית

ישראלים רבים אשר אינם מוצאים את מקומם בתחום בו הם התמקצעו, בוחרים לעבור לתחום של עבודות הבית, תחום הכולל בין היתר שמרטפות, אופּרים למיניהם ומשרות ניקיון. כך, נוצרת משרה בשעות הנוחות לעוסק בה, בשכר גבוה ובתנאים טובים. אפשרות זו מומלצת בעיקר למי שמתכוון להתגורר במדינה זמן ממושך ואינו מוצא את מקומו בתחום הרצוי. כמו כן, משרה זו לרוב נחשבת כאופציה לטווח בינוני, כלומר, בין שנה אחת עד מספר שנים.

מסעדנות

איטליה, בירת הפסטה והפיצה, ידועה במסעדות המובילות בעולם, אשר פותחות אפשרויות תעסוקה רבות בפני ישראלים. בין אם זה ניהול מסעדה, מלצרות, טבח או שף מדופלם, המשכורת אותה מציעות המסעדות במדינה גבוהה מאוד. חשוב לציין, כי התמחות באחת מהקטגוריות של פיצה או פסטה תיצור לכם יתרון על פני המתחרים שלכם במסעדות השונות ברחבי המדינה.

עבודה באיטליה תוכלו למצוא בתחומים מגוונים, ביניהם תעסוקה בחברות תעופה בין לאומיות, עבודות בית, ובתחום המסעדנות, אשר מספקות תמורה הולמת לעוסקים בהם. בנוסף על כך, ישנו תחום עגלות המכירה, אשר מאוד התפתח בשנים האחרונות ומציע שכר מהגבוהים ביותר במדינה.