מסיבת שחרור

הרגע הגדול הגיע. השחרור מהשרות הצבאי. שחרור – מילה הטומנת בחובה רק דברים טובים. שחרור ממוסכמות, מכבלים, מהוראות וממסגרת מחייבת … להמשך קריאה »

5,547 צפיות

הרגע הגדול הגיע. השחרור מהשרות הצבאי. שחרור – מילה הטומנת בחובה רק דברים טובים. שחרור ממוסכמות, מכבלים, מהוראות וממסגרת מחייבת .

\"\"

זהו הרגע הגדול שבו מתחילים החיים החדשים, החופשיים, כשקמים בבוקר ויש את כל הזמן שבעולם לעשות ככל העולה ברצוננו, בלי סדר יום מוכתב וכמובן בלי מדים! אכן סיבה למסיבה.

איזו מסיבה? כיצד חוגגים? והאם בכלל יש מה לחגוג? :

יש הרואים בשחרור מהצבא רגע מכונן המחייב מסיבה גדולה ומשמעותית , שתיזכר ותשאיר חותמה. לצורך זה יערכו בדיקה וחשיבה מעמיקה כיצד להיות שונים, עכשוויים , הרפתקנים ומרתקים וכמובן נשאלת השאלה מי יהיו המוזמנים? אי לכך הנושא דורש ארגון והפקה לכשעצמה. נושא נוסף וחשוב הדורש בדיקה הוא כמובן התקציב. האם מסיבה מעין זאת הדורשת הפקה מיוחדת מהווה בעיה מבחינה תקציבית וכיצד ניתן להתגבר על כך.

סוגי מסיבות :

מי שבעיה כספית אינה עומדת בפניו לא יתלבט בשאלה הנ\"ל וכמובן הכל פתוח בפניו, לשם כך אפילו יפנה למפיק, יחצ\"ן מסיבות על מנת להפיק את המיטב. מי שידו אינה משגת, יאלץ להיות יצירתי על מנת להפיק מסיבה שתשאיר רושם אך לא תדרוש הוצאות מרובות. בבית ניתן להפיק מסיבת שחרור חוויתית עם עזרה מהסביבה, משפחה, חברים. כלומר, הפקה פרטית לחלוטין עם כל המשתמע מכך.

חגיגה משותפת:

מסיבת שחרור יכולה להיות  לבד, ביחד, המונית, או שקטה. ניתן להיעזר כמובן בכל אפשרויות המדיה על מנת לקבל רעיונות לפרסום, להזמין חברים, להתלבט וללמוד על אפשרויות וכיוונים. המדיה עוזרת במציאת כתובות, מקומות אטרקטיביים, המלצות, רעיונות וכמובן תכנון מוקדם של ההוצאות על ידי קבלת הצעות מחיר. לפעמים ניתן לחבור לעוד חברים שרוצים לערוך  \"מסיבת שחרור\"  ועל ידי כך להגדיל את מספר המוזמנים, להפיק אירוע גדול ומשמעותי יותר וכמובן להשתתף בהוצאות.

מועדונים ופאבים רבים מציעים עבור קהל המשתחררים מגוון רחב של אירועים בהפקה מקומית בהם יוכלו להשתתף ולחלוק את השמחה עם חבריהם. ניתן להזמין מקומות בפאבים, כרטיסי כניסה למועדונים נחשבים ועוד שללב אפשרויות בכדי לערוך חגיגה עם כל החברים הקרובים. המועדונים והפאבים המקומיים מציעים מגוון הצעות מפתות כמו הנחה בכניסה והנחות על כל התפריט כולל אלכוהול בכדי להפוך את המסיבה לחגיגה של ממש.

פרסום המסיבה לחברים וברשת :

בעידן המדיה התקשורתית ומגוון האפשרויות של הרשתות החברתיות ניתן היום לקבל אין ספור רעיונות לחגיגת מסיבת שחרור ולאחר מכן לפרסם את האירוע על ידי פרסום תמונות ,קבלת מסרים, פידבקים, תגובות ו\"לייקים\" שכמובן מהווים חלק בלתי נפרד מחוויית המסיבה.