מכוני פסיכומטרי

מכוני פסיכומטרי רבים מציעים קורס פסיכומטרי איכותי המועבר בצורות למידה שונות ומגוונות החל מלימודי אחד על אחד ועד מלימודים כיתתיים, … להמשך קריאה »

2,207 צפיות

מכוני פסיכומטרי רבים מציעים קורס פסיכומטרי איכותי המועבר בצורות למידה שונות ומגוונות החל מלימודי אחד על אחד ועד מלימודים כיתתיים, החל מלימוד באמצעות ספרים ועד לימוד באמצעות תוכנות מחשב, יותר בחינות וסימולציות ופחות בחינות וסימולציות.

\"\"

כל בית ספר מוכר בשיטות השונות בהם הוא דואג להביא את תלמידיו לכדי הציון הגבוהה ביותר שניתן.

יואל גבע בגרות ופסיכומטרי

בית הספר של יואל גבע בגרות ופסיכומטרי מציע מגוון רחב של קורסי פסיכומטרי בכל רחבי הארץ עם עשרות בתי ספר ללימודי הכנה לקורס הפסיכומטרי. ניתן לבחור בקורס ערב ובקורס בוקר. בעיקרון שיטת הלימוד נערכים שיעורים כיתתיים ומספר שיעורים אחד על אחד עם מורה הפסיכומטרי על פי צרכיו של התלמיד.

High-q

בית ספר וותיק בתחום הפסיכומטרי המציע קורסים בכל רחבי הארץ. שיטת הלימוד היא לימודים כיתתיים מספר פעמים בשבוע עם מספר שיעורי אחד על אחד עם המורה בהתאם לצרכיו של התלמיד.

סמארט (smart)

בית ספר נוסף ללימודי פסיכומטרי המציע גם הוא לימודי בוקר ולימודי ערב בקורסים שונים ומגוונים בכל רחבי הארץ. בית הספר של סמארט גם הוא דבק בשיטת הלימוד הכיתתי ומספק מספר שיעורי אחד על אחד עם מורה הפסיכומטרי על פי צרכיו של התלמיד.

איזי וואי (ezWay)

לבית הספר של איזי-ווי שיטת לימוד ייחודית הדוגלת בלימוד חומר הלימוד בצורה כיתתית ולאחר מכן שיעורים אחד על אחד על פי צרכיו של התלמיד מתוך כוונה להביא את התלמיד לציון הגבוהה ביותר לו הוא מסוגל. גם בית הספר של איזי-ווי מציע קורס בוקר וקורס ערב.

הבית של תמר

בית הספר \"הבית של תמר\" ידוע בשיטות הלימוד שלו המותאמות ללקויי למידה. גם בתחום הפסיכומטרי מציעה \"הבית של תמר\" קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בשיטות המותאמות ללקויי למידה באמצעות מגוון רחב של מורים המוסמכים ללימוד לקויי למידה. שיעורים בכיתות קטנות, שיעורי אחד על אחד, לימוד באינטרנט ועוד מגוון רחב של שיטות הופכים את \"הבית של תמר\" לבית הספר המוביל כיום בישראל ללימוד לקויי למידה לבחינה הפסיכומטרית.

בחירת בית סר לפסיכומטרי אינה דבר קל כלל וכלל. מלבד בתי הספר שציינו קיימים עוד מגוון רחב של בתי ספר מעולים וטובים המכינים מאות אלפי תלמידים לכל בחינה פסיכומטרית. חשוב לבצע \"סקר שוק\" ולהכיר לעומק מה מציעים לנו בתי הספר השונים ובאילו מחירים בדיוק כך שנוכל לבחור את בית הספר הפסיכומטרי המתאים לנו ביותר בדרך להצלחה ולקבלת הציון הטוב ביותר עבורנו בבחינה הפסיכומטרית.