מכוני הכנה לבגרות

צעירים רבים לאחר שירותם הצבאי פונים להשלמה ושיפור של ציוני תעודת הבגרות שלהם. דרישות הקבלה של המכללות והאוניברסיטאות השונות כוללות … להמשך קריאה »

1,783 צפיות

צעירים רבים לאחר שירותם הצבאי פונים להשלמה ושיפור של ציוני תעודת הבגרות שלהם. דרישות הקבלה של המכללות והאוניברסיטאות השונות כוללות ציון ממוצע בגרות, ציון בחינה פסיכומטרי ואף דרישה לציוני בגרויות ספציפיים.

\"\"

לא כל מתעניין עומד בדרישות ועל כן פונים צעירים רבים למכוני הכנה לבגרות בכדי לנסות לשפר ולהשלים את המקצועות הדרושים בכדי לעמוד בתנאי הקבלה של מוסד אקדמאי כזה או אחר.

מכוני הכנה לבגרויות מציעים לקהל המתעניינים לימודים המכינים את התלמיד למקצועות הבגרות השונים כאשר כל מכון ומכון מציע לפחות את המקצועות החובה ואף יותר מכך. שיטות לימוד ייחודיות בכיתות קטנות ויחס אישי מביאים לממוצע ציונים גבוהה בו מתפאר כל מכון ומכון. רוב המכונים הגדולים כוללים סנפים בכל רחבי הארץ המאפשרים נגישות לכל מתעניין ומתעניין.

מסלול בוקר ומסלול ערב

נוסף על היחס האישי וכיתות הלימוד הקטנות מציעים מכוני הכנה לבגרויות גם מגוון מסלולים לנוחיות התלמידים. נוכל ליהנות ממסלולי בוקר בהם מועברים כל השיעורים, המבחנים וחומרי הלימוד בשיעורים הנערכים בשעות הבוקר. מנגד ניתן גם ליהנות ממסלול ערב בו חומר הלימוד מועבר בשעות הערב ומתאים בעיקר למי שמשלב עבודה עם הלימודים או מי שאינו פנוי ללימודים בשעות הבוקר.

הכנה לבגרות ללקויי למידה

מגזר לקויי הלמידה הולך וגדל ואיתו גם הדרישה ללימודים בצורה שונה אשר תתאים ללקויי הלמידה ותאפשר להם ללמוד ולהצליח חרף הלקויות. מגוון מכוני ההכנה לבגרות מציעים גם מסלולים ולימודים ללקויי למידה המועברים על ידי מורים מהשורה הראשונה בתחום לקויות הלמידה.

התחייבות לציון

מרבית מכוני ההכנה לבגרות מציעים אף התחייבות לציון סופי בבחינת הבגרות. במקרה והתלמיד לא קיבל את הציון אשר אליו התחייב המוסד הוא זכאי לקבל קורס חוזר בו יוכל להיבחן שוב על המקצוע בו לא קיבל את הציון לו הובטח בתחילת הקורס. בכך מכוני הכנה לבגרות רבים קנו לעצמם שם של כבוד בתחום.

מכוני הכנה לבגרות מלמדים את התלמידים השונים בצורה שונה. בשונה ממערכת החינוך השיעורים מועברים בכיתות קטנות, יחס אישי, שיעורי תגבור רבים ואף מערכות אינטראקטיביות ללמידה ותרגול עצמי דרך רשת האינטרנט המוסיפים רבות להצלחתו של התלמיד. ממוצע הציונים הגבוהה בו מתפארים מכוני ההכנה לבגרות אינו נתון שרירותי שכן היחס האישי, המורים הטובים וחומרי הלימוד הממוקדים מניבים ציונים גבוהים יותר ויותר.