לימודי קורס ברמנים

קורסי הברמנים השונים הפכו בשנים האחרונות ל\"דבר הבא\" בקרב הצעירים, ובקרב החיילים המשוחררים בפרט, שכבר בביקורם בכנס המשתחררים זוכים למידע … להמשך קריאה »

2,988 צפיות

קורסי הברמנים השונים הפכו בשנים האחרונות ל\"דבר הבא\" בקרב הצעירים, ובקרב החיילים המשוחררים בפרט, שכבר בביקורם בכנס המשתחררים זוכים למידע רב בדוכנים השונים אודות הקורסים הרבים אותם שוק הברמנים מציע. לפני ההחלטה החשובה בבחירת הקורס יש על הברמן העתידי לבצע מספר שיקולים כגון: איפה כדאי ללמוד? מתי אפשר להתחיל? מה מעניק הקורס? ושאלות נוספות, אשר יקלו עליו בבחירת דרכו.

\"\"

איפה כדאי?
כיום, קיימים בתי ספר רבים המקיימים במסגרתם קורס ברמנים ומציעים מגוון רחב של אפשרויות. המומלצים שבין בתי הספר הינם: זמן אמיתי, בר מאסטר, לימון ושאו בר, מכיוון שאלו בתי הספר המקצועיים ביותר, הגדולים ביותר, ואלו המעניקים את ההדרכות המקצועיות ביותר. תעודת ברמן מאחד מבתי הספר הללו יכולה לפתוח דלתות רבות בפני הברמן הצעיר בדרכו לבר בו יבחר. כמו כן, בתי ספר אלו, המקיימים סניפים שונים ברחבי הארץ, מעניקים את האפשרות לברמן הצעיר לבחור את הסניף הקרוב לביתו.

תל אביב או קרוב לבית?
תל- אביב, העיר הגדולה, המרכזת בחסותה את מספר הברים הגדול בארץ הופכת להגשמת חלום של הברמנים הצעירים. עם זאתבחירת מיקומו של הקורס אינו קשור כלל וכלל לעיסוקכם העתידי, כלומר, מי שעושה קורס ברמנים בתל- אביב אינו מבטיח לעצמו עבודה בתל- אביב, יתר על כן, ברמן הסיים קורס ברמנים באשדוד, פתח- תקווה או נתניה יכול לעבוד בכל בר, בכל עיר בה יחפוץ. על כן, מומלץ לבחור את הסניף הקרוב לביתכם.

למה כדאי?
בתי הספר השונים מעניקים לברמן הצעיר סימולציה של סביבת העבודה בה יעסוק בעתיד ובכך מעניקים לו ניסיון עוד בטרם התחיל לעבוד. כמו כן, בתי הספר מעניקים למשתתפים בקורס תעודת מקצוע רשמית שפותחת בפני הברמנים הצעירים דלתות רבות לעבודה בסביבת עבודה צעירה, מהנה, כיפית, המכניסה סכומי כסף גבוהים מן הממוצע.

בבואכם לבחור בקורס הברמנים בדקו תחילה את בתי הספר הגדולים: זמן אמיתי, בר מאסטר, לימון ושאו בר, המעניקים קורסים מקצועיים ותעודת מקצוע שיפתחו דלתות רבות בפניכם לעבודה עם בני גילכם, באווירה מהנה וכיפית עם הכנסה גבוהה.