כתיבת קורות חיים

הצעד הראשון בכל חיפוש עבודה הוא כתיבת קורות חיים המהווים את הרושם הראשוני של המעסיק לגבי המועמד. קורות חיים מסכמים … להמשך קריאה »

2,954 צפיות

הצעד הראשון בכל חיפוש עבודה הוא כתיבת קורות חיים המהווים את הרושם הראשוני של המעסיק לגבי המועמד. קורות חיים מסכמים בקצרה את ניסיונכם המעשי, הרקע המקצועי שלכם, רמת הידע האקדמאי וכדומה, על כן, הכנה נכונה וכתיבה קורות חיים מדויקים, ענייניים, אשר מתאימים עבור המשרה, במבנה הכתיבה המקובל, יכולים להעניק לכם יתרון משמעותי על פני מתמודדים אחרים אשר אינם ביצעו הליך דומה, ולסלול את דרככם למשרה הרצויה.

\"\"

מבנה הכתיבה
כתיבת קורות חיים נעשית במבנה כתיבה מקובל ומקובע מראש: בחלקו העליון של העמוד, מצד ימין, יופיעו הפרטיים האישיים, לאחר מכן, יופיע ניסיונכם המקצועי, לפי סדר השנים, מהשנה הנוכחית ואחורה, ולבסוף תופיע רמת ההשכלה, יכולות אישיות והמלצות מתאימות. כמו כן, אתרי אינטרנט רבים העוסקים בחיפושי עבודה כדוגמת אלל ג\'ובס, ג\'וב- נט וכדומה, מעניקים שירות של תיקון והמלצות בכתיבת קורות חיים, אשר יכולים לסייע לכם ליצור יתרון על יתר המתחרים על המשרה.

התאמת קורות חיים
על מנת להדגיש את העובדה שאתם האנשים המתאימים ביותר עבור המשרה המבוקשת, מומלץ לבצע הליך פשוט של התאמת קורות החיים למשרה הרצויה, כלומר, על ידי הליך פשוט של הדגשת ידע מקצועי וניסיון רלוונטי בתחום המבוקש, הצבת תפקידים חשובים בחלקו העליון של העמוד, והמלצות ממעסיקים קודמים בתחום, אתם מעניקים לעצמכם ערך מוסף ונקודות זכות רבות בדרך לזכייה במשרה המועדפת עבורכם.

שליחת קורות חיים
מידי יום נשלחים מאות ואלפי קורות חיים, אותם נאלץ המעסיק לסנן ולבחור את הטובים ביותר. ההמלצה היא לשלוח את קורות החיים מספר פעמים ביום, ולא פעם אחת בלבד, על מנת לחרוט את שמכם בראשו של המעסיק כמועמדים מתאימים. כאשר המעסיק ייתקל בשמכם פעמים רבות, יבין כי אתם מעוניינים במשרה, רציניים ונחושים בדרככם להשגתה. החזרה על הליך השליחה היא הליך חשוב ביותר על מנת לזכות בזימון לראיון עבודה בארגון המועדף עליכם.

כתיבת קורות חיים במבנה המקובל, תוך התאמתם למשרה המועדפת, ושליחתם מספר פעמים ביום, מהווים הליך חשוב אותו כדאי לבצע על מנת לזכות במשרת חלומותיכם. בנייה נכונה של קורות החיים פותחת בפני המתעניינים בעבודה דלתות רבות תוך העצמת יתרונותיהם והתאמתם לכל תפקיד ותפקיד אותו יידרשו למלא.