טיול במזרח

לאחר השירות הצבאי, צעירים רבים בוחרים לחסוך כסף ולנסוע לטיול הגדול של חייהם. אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר הוא המזרח: תאילנד, … להמשך קריאה »

2,532 צפיות

לאחר השירות הצבאי, צעירים רבים בוחרים לחסוך כסף ולנסוע לטיול הגדול של חייהם. אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר הוא המזרח: תאילנד, הודו, לאוס, נפאל, ויאטנם ומדינות נוספות, הפכו ליעדים המובחרים של הישראלים, בעיקר בגלל העלות הנמוכה של הטיול ביחס לאטרקציות הרבות שלמדינות אלו יש להציע למטייל הישראלי החל מטיולי ג\'יפים בג\'ונגלים ובאתרי הטבע המובילים ועד לאירוח ברמות הגבוהות והמפנקות ביותר.

\"\"

מסלול 1- טיול קצר
לאלו מכם המחפשים טיול קצר יחסית, של מספר שבועות עד חודשיים, ההמלצה היא לנסוע לתאילנד. תאילנד, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות מציעה מסלולי טיול, חופים, פינוקים ואטרקציות שהופכים יחדיו לחוויה המושלמת למטייל, אשר מקבל את כל אלו במחירים זולים עד מצחיקים. כמו כן, ניתן לשלב טיול בתאילנד עם טיול באחת המדינות השוכנות אליה כדוגמת לאוס או קמבודיה.

מסלול 2- טיול ארוך
לאלו מכם המחפשים טיול ארוך יותר המסלול המומלץ הוא מסלול מעגלי אשר כולל את המדינות: תאילנד, ויאטנם, קמבודיה ולאוס, אשר בזכות קרבתם אחת לשנייה נעשים המעברים בגבולותלפשוטים ולחיסכוןבעלויות טיסות הכרוחות במעבר בין מדינות רחוקות. מסלול זה יאפשר לכם לשלב בין אתגרים להנאות, להכיר את תרבות המזרח לעומק ולפגוש אנשים מרתקים. התרבות המקומית, ג\'ונגלים מרהיבים ועוד אתרי טבע עוצרי נשימה מושכים יותר ויותר את הישראלים. עלות טיול מסוג זה זולה מאוד יחסית לטיול ארוך במקומות אחרים בעולם כמו דרום אמריקה או אוסטרליה- ניו זילנד.

מסלול 3- הודו נפאל
הודו היא מדינה עצומה בגודלה ששוכנת בגבולה עם נפאל. הישראלים שנוסעים לטיול ארוך במיוחד, כחצי שנה עד שנה, יבחרו לרוב במסלול הנוכחי. הודו, המדינה הזולה ביותר עד כה, מציעה למטייל הישראלי חוויה תרבותית, אתגרית וחברתית, חושפת אותו לתרבות יחידה במינה ולמקומות היפים בעולם. נפאל, ארץ הטראקים הבלתי נגמרת, מציעה את מסלולי הטיול הטובים בעולם, בראש המצעד, עומד מסלול ה-אנה פורנה, מסלול טיול של 14 ימים שנחשב ליפה בעולם. הבחירה בהודו- נפאל לטיול ארוך היא הבחירה המומלצת ביותר, האטרקטיבית ביותר והטובה ביותר לאלו המעוניינים בטיול ארוך טווח.

המזרח הרחוק מציע למטייל הישראלי מגוון מסלולים וחוויות בהתאם לאורך הטיול בו יבחר ובהתאם לעלות הכוללת של הטיול. בחירה במזרח כיעד הטיול הבא שלכם יהפוך לחוויה בלתי נשכחת הודות לשורה ארוכה של אתרי טבע, ג\'ונגלים, חיות ייחודיות, חופים מרהיבים, תרבות ייחודית ואירוח ברמות הגבוהות בעולם.