ביטוח נסיעות לחו\"ל

כשאנו בחו\"ל בין אם זה בענייני עבודה או סתם נופש וטיול אין אנו יודעים מה ייקלע בדרכנו. אלו עלולות להיות … להמשך קריאה »

2,794 צפיות

כשאנו בחו\"ל בין אם זה בענייני עבודה או סתם נופש וטיול אין אנו יודעים מה ייקלע בדרכנו. אלו עלולות להיות מחלות שפעת, מחלות מקומיות, תאונת דרכים כתוצאה מחוקי תנועה שונים (במדינות רבות כיוון הנסיעה הינו הפוך – נסיעה בצד שמאל) ועוד אירועים רבים בהם נצטרך להציג ביטוח רפואי ואישורים על מנת לקבל את הטיפול הרפואי המתאים.

\"\"

כיסוי בגובה מיליוני דולרים

אין לדעת לאן מועדות פנינו ומה ייקלע לדרכנו ואנו עלולים למצוא את עצמנו חולים, פצועים או אחרי גניבה ללא כל רכוש. ביטוח נסיעות לחו\"ל מכסה את הישראלים מכל הכיוונים ומציע טיפולים רפואיים, אשפוזים, חיסונים, ביטוח מטען ועוד שלל הצעות עד לגבוה של מיליוני שקלים המאפשרים לכם לבצע את הטיול או לחילופין לעבוד בחו\"ל עם ראש נקי מדאגות.

נהיגה במדינות זרות

במדינות רבות כמו לדוגמא הודו ובריטניה חוקי הנהיגה שונים במעט ומחייבים נסיעה בנתיב השמאלי, בהפוך מישראל. נסיעה בנתיב השמאלי מקרינה כמובן על שאר חוקי התנועה כמו נסיעה בכיכרות, מתן זכות קדימה ועוד. עובדות אלו בתוספת תרבות נהיגה שונה עלולים להוביל לתאונות ולפגיעות בנוסע. חברות ביטוח רבות מציעות ביטוח נסיעות לחו\"ל המכסה גם מקרים של תאונות דרכים.

טיפולים רפואיים והוצאות נלוות

במדינות שונות קיימים מחלות מקומיות אליהם חשופים הישראלים אשר אינם רגילים לתברואה המקומית. אלו עלולות להיות מחלות ממי השתייה המקומית, אוכל מקומי או סתם טיול בטבע שאיננו מכירים. ביטוח נסיעות לחו\"ל מכסה את הנוסע בכל צורך באשפוז או בטיפול רפואי לרבות כל ההוצאות הנלוות הכוללות שהייה במדינה זרה. בכך, מכל מצב שבו תהייה טוב שיש לך ביטוח נסיעות לחו\"ל המכסה אותך לכל מצב בו אתה עלול להימצא.

דאג לעצמך עוד היום לביטוח נסיעות לחו\"ל המכסה אותך מכל הכיוונים בין אם אתה טס לתקופה ארוכה לעבודה בחו\"ל ובין אם אתה נוסע לטיול שעליו תמיד חלמת. חברות רבות מאפשרות קבלת אישורים מהיות למחר במחירים אטרקטיביים במיוחד ובהנחות לחברי קופות החולים השונים. בכך תוכל לטוס בראש שקט כשכבר ביצעת את כל הסידורים עוד בישראל ואתה פנוי ליהנות ולהצליח בכל אשר תבחר.