אנגלית עסקית

העולם העסקי הוא עולם תחרותי מאין כמותו, תחרות על פרנסה, כבוד והצלחה. אחת מהדרכים ליצור יתרון על פני המתחרים בעולם … להמשך קריאה »

23,765 צפיות

העולם העסקי הוא עולם תחרותי מאין כמותו, תחרות על פרנסה, כבוד והצלחה. אחת מהדרכים ליצור יתרון על פני המתחרים בעולם העסקי היא ידיעת השפה האנגלית לבוריה. בעוד אדם אשר אינו יודע אנגלית סוגר בפניו אפשרויות להתקדם, להצליח ולשפר את הכנסתו החודשית, הן בזירה הישראלית והן בזירה הבין לאומית, אדם אשר יודע אנגלית עסקית ברמה גבוהה פותח בפניו אפשרויות קידום, אפשרויות ליצירת עסקאות בין יבשתיות ואפשרות להתמודד על תפקידים נכספים שמצריכים שליטה בשפה האנגלית.

\"\"

למה כדאי ?
בכל תחום בו תעסקו, ידיעת השפה האנגלית הכרחית לביצוע התפקיד. בין אם זה תפקיד ניהולי או בין אם זה בתפקידי תיווך, השפה האנגלית מהווה את אמצעי התקשורת המוביל לקשרי מסחר בין לאומיים ולפתיחת דלתות בתחום העסקי. כמו כן, ידיעת השפה האנגלית במגזר העסקי יכולה לפתוח אפשרויות קידום בתחום התעסוקה או מחוצה לו.

איפה לומדים ?
שתי החברות המובילות בתחום לימודי האנגלית הם חברת ברליץ (berliz) וחברת וול סטריט (wall street), אשר מתמחות ומובילות בתחום לימודי אנגלית בכלל ואנגלית עסקית בפרט. החברות מקיימות עם המועמד ראיון אישי, בו מתבצע תיאום ציפיות ורצונות מהקורס. לאחר מכן, מתאימה החברה ללקוח תוכנית אישית אשר תענה לצרכיו, ללוח הזמנים שלו ולמטרותיו. החברה מספקת לימוד אישי ביחס של אחד על אחד, לימוד קבוצתי, לימוד אישי בבית ופעילויות העשרה, שיחדיו, מגיעים לשיפור ניכר בידיעת השפה אנגלית.

למי כדאי ?
למידת אנגלית עסקית כדאית בעיקר לאלו אשר מקיימים קשרי חוץ עם חברות שונות ברחבי העולם. אדם אשר מועסק בחברה עולמית כדוגמת סוני (sony), חייב לדעת את השפה האנגלית לעומק על מנת ליצור לעצמו אפשרויות מסחר ואפשרויות קידום. כמו כן, חוברות הדרכה רבות כתובות באנגלית עסקית והדרך היחידה להבין אותם היא ידיעת אנגלית עסקית באופן מעמיק.

ידיעת השפה האנגלית אנגלית היא מצרך הכרחי בעולם העסקי, הן על מנת להצליח בקשרי מסחר בין לאומיים והן על מנת לזכות בקידום ובמשרות יוקרתיות המצריכות אינטראקציה אל מול שאר העולם. את האנגלית מומלץ ללמוד באחד מבתי הספר בארץ הציעים יחס חם ושיטות לימוד ייחודיות ללימוד מהיר ואפקטיבי של השפה האנגלית.