השפה המדוברת בעולם

אנגלית היא הרבה מעבר לשפה הכי מדוברת בעולם, אלא כלי תקשורת בין אנשים, כלי בסיסי להצלחה, ונושא המהווה מרכיב ראשוני בעת קבלה למקום תעסוקה. לא בכדי, אחת השאלות הראשונות בכל ראיון עבודה הוא בנושא ידיעת השפה האנגלית. להמשך קריאה »

3,480 צפיות

בעולם העסקי, לימודי אנגלית הם מרכיב חשוב מאין כמותו, מעין תנאי קבלה ראשוני, שאי ידיעתו סוגרת דלתות רבות בפני המתמודד על המשרה הרצויה.

בכל תחומי התעסוקה, לימודי אנגלית נדרשים על מנת לצבור רמות ידע שונות אשר יסייעו לעובד במילוי משרתו באופן המקצועי ביותר. בתחום שירות לקוחות, נדרשת ידיעת השפה האנגלית על מנת לתקשר עם לקוחות ברחבי הגלובוס, וכן, לקוחות בישראל אשר אינם יודעים עברית, בתחום הקולנוע והטלוויזיה, נדרשת ידיעת השפה האנגלית על מנת להשתתף בפרויקטים בין לאומיים או על מנת לשתף פעולה בהפקות ישראליות בשילוב יוצרים מחו\"ל, ובתחום הכלכלה, נדרשת ידיעת השפה האנגלית על מנת לדעת מושגי יסוד ורקע של הכלכלה העולמית, ועוד תחומים רבים נוספים בהם לימודי אנגלית מהווים כלי בסיסי להצלחה.

מלבד העובדה שידיעת השפה האנגלית הם תנאי קבלה עבור כל משרה שתחפצו בה, אנגלית היא גם אמצעי שבלעדיו לא ניתן לפתור תקלות, לדעת כיצד לתפעל מכשירים מסוימים, להבין מדריכי עבודה, ועוד שלל אמצעים שעשויים לעזור לעובד למלא את תפקידו נאמנה. בתחום המכשירים החשמליים, חוברות הדרכה רבות כתובים באנגלית בלבד, כך שאי ידיעת השפה מקשה על הפעלת המכשיר בצורה האופטימלית, בתחום הצילום, חוברות ההדרה כתובות בשפה האנגלית, כך שאי הבנת ההוראות אינה מאפשרת את ניצול מלוא יכולותיה של המצלמה וטיפול בתקלות, ובתחום הסלולאר, ישנם מכשירים רבים, כדוגמת האייפון S4, תומכים בשפה האנגלית בלבד. לימודי אנגלית הם כלי חשוב מעין כמותו להבנה, טיפול ומתן פתרונות באופן המקצועי והטוב ביותר, בכל תחומי העיסוק.

[pisrum]

לימודי אנגלית הם השלב הראשון בדרך להצלחה בעולם העסקי, כלי בסיסי שיכול לפתוח דלתות רבות עבור משרות בכל תחומי העיסוק, אמצעי להבנה של חוברות הדרכה המסייעות לתפעל מכשירים ומציאת הפתרונות המתאימים, אשר מבטיחים את הצלחתו של העובד לספק שירות ללא רבב, במקצועיות רבה ובהצלחה מלאה.