קורסי ברמנים

אחד היעדים המועדפים כיום על החיילים המשוחררים הוא קורסי הברמנים. הקורסים השונים מספקים למשתתפים ידע כללי בעולם האלכוהול, כדוגמת, סוגי בירות, אופן המזיגה של הבירה, ידע בתחום היינות, ועוד תחומים שיהפכו אותם לברמנים מקצועיים. בסופו של הקורס, זוכה המשתתף בתעודה המקצועית אשר מקנה לו את האפשרות לעסוק בתחום הבר בכל מקום שיחפוץ בו, בארץ ובעולם. להמשך קריאה »

39,078 צפיות

האווירה הצעירה והמהנה, סכומי הכסף הגבוהים, העבודה במשמרות ועוד שלל הטבות הופכים את המקצוע ליעד כה מועדף כיום.

מדוע כדאי לחפש קורסי ברמנים?

אחד היתרונות הגדולים של המקצוע הוא האפשרויות שנפתחות בפני המשתתף: אפשרויות תעסוקה בברים המובילים בארץ, במסעדות המובחרות, ברחבי העולם ובמועדוני הלילה המצליחים ביותר. התעודה הבינלאומית אשר מתקבלת בסיום הקורס מהווה תנאי בסיסי להעסקתו של ברמן, אסמכתא המעידה על כישוריו, על מקצועיותו ועל יכולתו לתפקד בסביבות עבודה שונות ומגוונות.

יתרון נוסף שעומד לנגד המשתתף בסדנא זוהי המשרה במשמרות: כל עובד מגיש את הימים והשעות הנוחים ביותר בעבורו במהלך השבוע, ולפיהם מקבל את שעות המשמרות שלו. כך, יכול החייל המשוחרר לשלב במהלך עבודתו לימודי פסיכומטרי, לימודים אקדמאיים, חיי חברה ועוד שלל אפשרויות, לפי טעמו האישי. העבודה במשמרות בתחום הבר מהווה משרה נוחה במיוחד, גמישה ומוצלחת, המוגדרת בפי רבים כבחירה המובילה אצל הצעירים.

אפשרויות השכר במקצוע

אחד המרכיבים החשובים בעת פנייה לתחום מסוים הוא כמובן עניין השכר. השכר הגבוה בתחום מושך משתתפים רבים להצטרף אל קורסי ברמנים ברחבי הארץ. ממוצע השכר של ברמן לפי שעה הוא גבוה במיוחד, כשברמן במועדון לילה יכול להרוויח בין 60-120 לשעה, ברמן בפאב ירוויח בין 50-80 שקלים לשעה, ברמן במסעדות ירוויח בין 30-60 שקלים לשעה וברמן בבתי קפה ירוויח 25-40 שקלים לשעה. השכר הגבוה לו הם זוכים בזמן מועט, מהווה שיקול חשוב בעת בחירתו של המשתחרר.

הבחירה של צעירים רבים בסדנאות ועבודה בתחום הבר אינה מקרית: העבודה במשמרות הנוחות, השכר הגבוה לו הם זוכים, תעודת המקצוע, סביבת העבודה הצעירה והדינאמית, הופכים את המשרה לחלומית.