עבודה בעגלות

חיילים שהשתחררו זה עתה וגם לפני זמן מה בדרך כלל עסוקים בשני דברים – חיפוש עבודה ותכנון הטיול הגדול שיעשו בחו\"ל. ושתי הפעולות גם בדרך כלל קשורות ותלויות אחת בשנייה. כי כדי לצאת לטיול ארוך צריך כסף וכדי שיהיה כסף ברוב המקרים צריך לחסוך סכומים די רציניים לקראת הנסיעה, אם לא רוצים להיאלץ לחזור הביתה תוך שבועות ספורים. להמשך קריאה »

5,445 צפיות

אז יש כמה אפשרויות לעבוד ולחסוך, אפשר למצוא אחת זמנית ולעסוק בה כמה חודשים, אפשר לבחור בעבודה מועדפת מתוך מבחר אופציות בהתאם ליכולות ולהעדפות שלכם ולקבל את המענק המתלווה אליה, ואפשר גם פשוט לנסוע לחו\"ל, לאחת ממדינות אירופה, ארה\"ב, קנדה, דרום אמריקה, אוסטרליה ואפילו אפריקה או יפן. ואו קודם כל לעבוד ואז לטייל או לשלב בין שניהם.

עבודה בעגלות – דרך מצוינת לעבוד, לחסוך, ליהנות ולטייל ברחבי העולם

אם פעם רק מעטים היו עושים זאת, בין היתר בגלל שגם לא היו הרבה אופציות, הרי שבימינו מדובר בתחום מפותח במיוחד. יש המון חברות ומעסיקים, מבחר רחב של משרות וכמעט בכל מקום בעולם, כבר לא רק בארה\"ב או באנגליה, אלא בשפע מדינות וערים ברחבי העולם, ככה שכל מי שמתעניין באפשרות יכול לבחור במקום המועדף עליו.

ומן הסתם לא רק לעבוד אלא גם לשהות ולבלות בעיר בו בחר, ליהנות מחוויה מיוחדת, משכר גבוה (בעיקר יחסית למשכורות בארץ), לגור עם בני גילכם ולחיות יחד, להכיר אנשים חדשים, לצאת, לשוטט, ליהנות וגם לחסוך לא מעט כסף, אם זה לטיול או ללימודים ואם לצורך השכרת דירה והוצאות מחייה להם תזדקקו כאשר תחזרו לארץ. לכל אחד מטרה משלו, וזו היא דרך מצוינת להשיג אותה.

אז כמו שכבר הוזכר, כיום יש לא מעט תחומים שניתן לבחור מתוכם, זה יכול להיות תחום האבטחה, מובינג, הסעדה (מלצרות או בר), וכמובן האפשרות שהולכת והופכת יותר ויותר נפוצה, תחום המכירות, בעיקר עבודה בעגלות בקניונים ומרכזי קניות או מכירה מדלת אל דלת.

העיקרון הוא אותו עיקרון, השכר הוא בדרך כלל די דומה, אך מה שמשתנה הם המקומות, המעסיקים והתנאים. מה שאומר שאם החלטתם שזה מה שאתם רוצים לעשות חשוב לא למהר ולקפוץ על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים אלא לסקור כמו שצריך את ההיצע, לקבל אינפורמציה מסודרת ורק אז להגיע להחלטה.

מה שפורטל עזרה למשתחרר מציע לכם בנושא עבודה בעגלות ושאר התחומים, זה קודם כל לקבל ייעוץ, סיוע והכוונה מקצועיים ללא כל תשלום, כמו כן אתם מוזמנים לקרוא מאמרים על סוגי המשרות ועל המקומות בהם ניתן למצוא אותן. בנוסף, אם אתם חיילים משוחררים או עומדים להשתחרר ורוצים לתכנן כראוי את העתיד הקרוב או הרחוק, תוכלו לעשות שימוש בשאר שירותי הפורטל.

החל מקבלת הכוונה ואינפורמציה על המענק, הפיקדון, עבודות מועדפות, ביטוח לאומי, מס הכנסה ודמי אבטלה ועד לימודים אקדמאים, השלמת בגרויות ופסיכומטרי. יש מוקד טלפוני, יש טופס הרשמה שמעניק לכם הטבות, יש ניוזלטר, פורום, עמוד פייסבוק, כתבות, וקטגוריית הכה את המומחה, לכם נשאר רק לקבל את הסיוע המוצע לכם, ללא כל תשלום.