עבודה במקסיקו

מקסיקו הינה ארץ תיירות מהמקובלות והמעניינות בעולם. מצד אחד, מחירי המוצרים שם נמוכים באורח משמעותי ממה שמקובל בישראל, ארה\"ב או אירופה. מצד שני המלונות שם מפוארים והתנאים בהם הם פשוט מעבר לכל דמיון, בהתאם לרמת המלון הנדרשת. מי שמחפש משרה במדינה יכול למצוא כזאת בכל מה שקשור בשני הדברים הטבעיים ביותר שם – תיירות ומכירות. להמשך קריאה »

4,728 צפיות

עבודה במקסיקו בתחום התיירות

תחום המלונאות והתיירות במדינה הוא אחד התחומים החזקים. בתי המלון והמסעדות נמצאים לרוב בתפוסה מלאה, הן על ידי תיירים מחו\"ל והן על ידי המקומיים. הסטיגמה של עוני מחפיר המאפיין את מקסיקו כולה היא מוטעית, כיון שאף כי עוני כזה קיים שם, הרי יש בה גם עשירים וגם כאלה המסוגלים לצאת לחופשים. מטיילים רבים מוצאים פרנסה בענף, גם לתקופות קצרות.

ישראלים בוגרי צבא ובוגרי יחידות קרביות במיוחד, יכולים למצוא פרנסה בקלות בתחומי האבטחה, הן בבתי מלון והן בספינות המבצעות הפלגות נופש.

עבודה במכירות

גם תחום המכירות המוכר והידוע מיוצג היטב במקסיקו. ישראלים רבים, רובם משוחררי צבא, עובדים שם במכירות, בדוכנים המוצבים בקניונים ובמקומות מרכזיים, והמביאים לאנשי מכירות רבים הכנסה יפה מאד. אף כי לא ניתן להתעלם מהקשיים, רבים מצליחים היטב, הן תודות לתושייה הישראלית הטיפוסית והן הודות להדרכה טובה מאד של החברות המעסיקות.

הרווחים של עבודה במקסיקו גבוהים למדיי. מדובר בסכומים שיכולים להגיע לכדי מאות דולרים ביום, כאשר מצד שני המגורים מוסדרים על ידי החברות המארגנות ושכר הדירה מתחלק בין כמה עובדים. מידע שימושי רב בנושא משרות בחו\"ל ניתן למצוא בפורטל עזרה למשתחרר ובפורומים שלו.

קהל היעד למכירות הוא מגוון ומורכב הן מתיירים הפוקדים את מקסיקו לכל אורך השנה והן ממקומיים. כאמור, יש בה כמות לא קטנה של בעלי אמצעים שהם לקוחות נוחים במיוחד.

פורטל עזרה למשתחרר מכיל טיפים ועצות שימושיות בנוגע לנושא עבודה במקסיקו ועבודות בחו\"ל בכלל כמו גם בנושאים רבים אחרים המעניינים את המשתחרר/ת הטרי/ה מהצבא. ניתן לעיין במידע, להשתתף בפורומים או לקבל ייעוץ והכוונה טלפוניים או באמצעות צ\'ט מאנשי המקצוע המנוסים של האתר. כדאי גם להירשם לניוזלטר ולהתחיל להנות ממידע שימושי ואיכותי. ההרשמה לניוזלטר ולפייסבוק מעניקה גם הטבות.