עבודה בברזיל

ברזיל היא ארץ יפה ומסבירת פנים לתיירים ולמבקרים, שכיף להיות בה וכיף לטייל בה. יחד עם זאת הכלכלה במדינה היא אחת החזקות באמריקה ובניגוד לדימוי שדבק בה (והיה נכון עד לפני כשני עשורים) הרי שחלק ניכר מהאוכלוסייה שם חי בתנאי מחיה לא רעים ומרוויח היטב. בהתאם לכך ישנן גם הזדמנויות טובות למצוא עבודה בברזיל, במגוון די רחב של תחומים. להמשך קריאה »

4,663 צפיות

חשוב לזכור, עם זאת, שבלא אישור עבודה לא ניתן לעבוד שם ובנושא הזה השלטונות המקומיים קפדנים במיוחד, הן בערים והן במחוזות השונים. לפיכך כדאי, אם אפשר, להצטייד מראש באישור עבודה. הסיבה לכך היא כי השגת אישור כזה אורכת זמן ארוך למדיי ובנוסף לכך כרוכה בהצגת אישורים רבים.

אמנם אלה מביניכם המחזיקים במקרה גם בדרכון של ארגנטינה, ונצואלה, פרגוואי ואורוגוואי פטורים מקבלת אישור עבודה אך לגבי כל השאר קבלת אישור כזה איננה מובנת מאליה. זאת ועוד – רוב המשרות דורשות ידיעת השפה הפורטוגזית, אחרת מלכתחילה הסיכויים למציאת משרה הם נמוכים, למעט פה ושם משרות בלתי מקצועיות שההכנסה בצידן נמוכה.

תחומים שונים של עבודה בברזיל

גם בברזיל, כמו במדינות נוספות, נדרשים מורים לאנגלית. מי שיודע פורטוגזית ואנגלית, יכול להתפרנס שם היטב הן בהוראה באחד מבתי הספר היוקרתיים שם והן בהוראה פרטית. השכר גבוה וקורץ והדרישה רק גוברת, ככל שברזיל הופכת לחלק חשוב מהכלכלה הבין לאומית. ניתן לעסוק שם גם במכירות, בדומה למקובל במדינות אחרות אבל גם כאן קיימת מגבלת השפה.

כיון שברזיל מושכת אליה משקיעים מכל העולם, יש בה דרישה גבוהה לכל המקצועות השונים, עסקיים וניהוליים כאחד. אם אתם בעלי ידע ויכולת תוכלו להשתלב היטב, על פי אותן אמות מידה שכבר צוינו לעיל.

ניתן למצוא עבודה בברזיל בתחומי האירוח, באחת מהאכסניות הרבות שבה. אמנם ההכנסות אינן גבוהות אבל יש מקום לישון ולאכול ואפשר לחסוך קצת כסף להמשך הטיול.

עוד עצות מועילות בנושא ניתן למצוא בפורטל עזרה למשתחרר. ניתן למצוא גם מידע חשוב אחר בנושאים שונים ומעניינים. כדאי להרשם לניוזלטר התקופתי, מה שחושף אתכם לעצות וטיפים שימושיים ומעניק לכם הטבות שונות. נשמח לעזור.