לימודי שפות

צעירים ישראלים רבים מחפשים אחר הרחבת אופקים למגוון רחב של מטרות וניתן לראות כי צעירים רבים בוחרים בלימודי שפות עם … להמשך קריאה »

2,219 צפיות

צעירים ישראלים רבים מחפשים אחר הרחבת אופקים למגוון רחב של מטרות וניתן לראות כי צעירים רבים בוחרים בלימודי שפות עם יציאתם מהשירות הצבאי וכניסתם לחיי האזרחות הנחשקים.

לימודי שפות תורמים לנו רבות החל מטיול לחו\"ל ועד ללימודים אקדמאיים וחיי היום יום. נוסף על כך קיימות בשוק הישראלי מגוון משרות לדוברי שפות ספציפיות כגון רוסית, ספרדית, אנגלית, סינית, צרפתית ועוד שפות רבות מהעולם כולו.

\"\"

למה לי ללמוד שפות חדשות?:

לימודים אקדמאיים, בגרות, טיול לחו\"ל, משרות רבות ועוד מגוון אלמנטים בחיינו דורשים ידע של שפה זרות ובעיקר השפה האנגלית בה נשתמש בלימודים האקדמאיים, בגרות וטיולים לחו\"ל. עם זאת, מגוון רחב של משרות דורשות ידע בשפות ספציפיות לרבות ספרדית, רוסית, אנגלית, צרפתית, סינית, גרמנית ושפות רבות לצרכי התקשרות מול לקוחות, ספקים, מענה קולי לעולים חדשים ועוד.

תחביב:

ידיעת שפה חדשה יכולה להיות מרעננת במיוחד וניתן לראות כי צעירים רבים בוחרים בלימודי שפות שונות בכדי להרחיב אופקים ולהכיר שפות ותרבויות חדשות מתוך תחביב ולא מתוך צורך תעסוקתי או טיול לחו\"ל.

איך לומדים שפות?:

מגוון רחב של בתי ספר ללימודי שפות בישראל פרוסים לכל אורך המדינה ממטולה שבצפון ועד אילת שבדרום. בתי הספר ללימודי שפות מציעים מגוון רחב של קורסים ללימוד מגוון רחב של שפות שונות לרבות רוסית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, סינית, גרמנית, המארית ושפות רבות נוספות. מגוון מסלולי לימוד מוצעים למתעניינים לרבות מסלולי ערב, מסלול לימודי בימי שישי בלבד, מסלול רגיל, מסלולים קצרים יותר ומסלולים ארוכים יותר וזאת על מנת להתאים לכם את הקורס שיאפשר לכם ללמוד ולהצליח.

תעסוקה:

בתי עסק רבים בישראל מכירים בבתי הספר ללימודי שפות בישראל ומתעניינים בקורות החיים של בוגרי הקורסים השונים וזאת על מנת לשלב אותם במשרות אלו ואחרות. משרות דיבוב, עבודה מול לקוחות, עבודה מול עולים חדשים, קשרי לקוחות, תרגום ומשרות רבות נוספות מוצעות לבוגרי הקורסים השונים הנהנים ממשרות בשכר גבוה ותנאים מעולים.

לימודי שפה שנייה:

משרות רבות בישראל דורשות לעיתים ידע במספר שפות כמו גם משרות תרגום שונות. בדיוק בשל כך פונים צעירים רבים ללימודי שפה נוספת מיד עם סיום לימודי שפה אחרת וזאת מתוך רצון להרחיב אופקים ואף להתקבל למשרות בכירות יותר במשק הישראלי. בכך יכולים אותם צעירים להשתלב בעוד משרות בהן יש צורך בידיעת מספר שפות או לחילופין דיבוב ותרגום מספר שפות שונות.

לימודי שפות הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים בעיקר בשל הצורך ההולך וגובר בדוברי מספר שפות מלבד שפת האם העברית. עוד ועוד קורסים ללימודים של עוד ועוד שפות שונות נפתחים בכל כמה חודשים בבתי הספר ללימודי שפות ומאפשרים לצעירים הישראלים רק לבחור אילו שפות ירצו ללמוד, בכמה זמן ובאיזה אזור.